Demirözü Belediyesi Türkiye Birincisi

 • Haberin Tarihi: 13 Eylül 2017
 • Bu haber 1118 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Demirözü Belediyesi Türkiye Birincisi

Ankara’da düzenlenen Medeniyetimizi Yaşatan Dünyayla Yarışan Şehirler istişare ve değerlendirme toplantısında Demirözü Belediyesi Türkiye birincisi ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Türkiye geneli düzenlenen ve 881 Belediyenin proje sunumuyla gerçekleştirilen Belediyeler Arası Proje Yarışmasında “Kadınlarımız Yorulmasın Kaynaklarımız Kurumasın ” Projesiyle Demirözü Belediyesi Türkiye birincisi oldu.Birincilik ödülü Ankara’da düzenlenen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Belediye Başkanı Selami Ersen’e verildi.

Belediye Başkanı proje hakkında şunları söyledi, “ Az bütçe , çok iş sloganıyla başladığımız çalışmamızda, prtojede belirlenen amaçlar gerçekleştirilmiş ve hedef kitleye ulaştırılmıştır.  Demirözü Belediyesi olarak özel teşebbüsün eksikliğini vatandaşa yaşatmak yerine , her türlü ihtiyaca cevap verebilmek için sosyal belediyecilik anlayışına yeni bir proje hazırladık. Bu projeyle az maliyet ile büyük kitlelere ulaşılabileceği görülmüş olup halka hizmet edip, proje yapmakta bütçenin önemli olmadığı gösterilmiştir “dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • alim
  13 Eylül 2017 14:53

  sayın başkanı merkez belediyede görmek isteriz bidahaki dönemde

 • halil ibrahim
  13 Eylül 2017 20:54

  syn. başkanım gerçekten sizinle iftiar ediyoruz. ben demirözü ilçemizde yaşayan bir kişi değilim. fakat demirözümüze yaptığınız başarılı , projeli, ve ekip anlayışı içerisindeki çalışmalarınızı takip ediyor ,aynı zamanda gurur duyuyoruz. İnşallah, önümüzdeki seçimlerde , bayburt adalet ve kalkınma partimizin , il yönetimi başta olmak üzere, genel merkez ile birlikte hareket ederek 3, 5 kişinin refaransları ile değilde , halkın takdir ettiği , ( yukarıda’ da belirttiğim gibi ) başarılı, projeli, ekip anlayışı içerisinde çalışan ,sizin gibi insanları aday göstermelerini temenli ederim. .. biz bayburtlular artık 3 dönemdir bu öğretmenlerden nedir çektiğimiz. öğretmene müfretadı versinler , kendi görevlerini yapsınlar. size saygılarımı sunar. başarılı çalışmalarınızın devamını , cenabı ALLAH ‘ DAN dilerim. inşallah sizi harcamazlar.

 • ahmet
  13 Ekim 2017 11:34

  ı
  Şiirden anlamam ama şehirden anlarım. Bu başarı karşısında benim de şairliğim tuttu

  Tebrikler sanadır Selamı Ersen
  Gelsen de bayburtun halini görsen
  bizi dinlemeyor reis öğretmen
  ona birazcık da nasihat versen

  siyaset bu ise sen yolunda git
  Böyle siyasetin köküne kibrit
  organik istedik verdiler Hibrit
  Sizdeki problem nedir ki dersen

  Bayburtun hali bu eskiden beri
  hatta gideyoruz günbegün geri
  Metede olmayan gizli cevheri(!)
  Gelip te kendi gözünle görsen

  Aşık insaniyem ne dersler aldık
  siyaset ahvalin mevlaya saldık
  Çeşme başlarında hep susuz kaldık
  Elin uzat Allahını Seversen

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.