Cumhuriyet Caddesi Projesine Tepeden Bakış

 • Haberin Tarihi: 5 Kasım 2017
 • Bu haber 893 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Cumhuriyet Caddesi Projesine Tepeden Bakış

Bayburt’ta uzun yıllar sonra farklı ve yeni bir imaja kavuşacak olan Cumhuriyet Caddesi projesinin yapımı aralıksız devam ediyor.

Cumhuriyet Caddesinin bir bölümünde uygulaması devam eden proje eleştirenlerin ve beğenenlerin tartışmaları eşliğinde hız kesmeden devam ediyor. Nasıl olacağına yönelik şekillerin yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığı projede zeminler kafes demir tellerle desteklenirken üzerlerine ise küp taşlar diziliyor.

Saat kulesi ve Belediye binası arasındaki alanda şimdilik yapımı devam eden projenin tamamlanmasıyla birlikte caddenin trafiğe açılması sonrasında beğeni ve eleştirilerin haklı veya haksız olup olmadığı da kanıtlanmış olacak.

 

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 7 Yorum Yapıldı.

 • Mustafa
  5 Kasım 2017 21:16

  Gayet güzel oluyor. eskiden yol geniş iken de park etmiş araçlar yüzünden trafik tek şeritten akıyordu
  Ceplerde hem estetik hemde kısa ve zorunlu park eden araçlar için güzel düşünülmüş.Ancak; projede
  küp taş ve bu sistem akbankın önüne kadar görünüyor.Mademki Belediye kız meslek lisesinin binasına taşınmayı düşünüyor.Bence bu bulvarı ve küp taş yolu aynen pönserek kavşağına kadar uzatmalarını temenni ederim.

 • davut
  6 Kasım 2017 06:17

  Belediyemizin yapmış olduğu alt yapı ve yol çalışmaları sonucunda eski zahire pazarının olduğu yerler ve diğer caddeler gerçekten güzel olmuş, ancak cumhuriyet caddesinde yapılan yol ve kaldırım çalışmalarında yolların daraltılması ve kaldırımların genişletilmesi ana arter olan cadde trafiğe açıldığında trafiğin kilitlenmesine neden olacak aynı zamanda park sorunu daha da artacaktır. yetkililer bu durumu görüp inşallah gerekli düzeltmeleri yaparlar

 • Sinirhastası
  6 Kasım 2017 08:00

  Birisi kısa zorunlu park mı dedi?
  Bakınız değerli hemşehrilerim kısa zorunlu park diye açılan cepler emin olun ki kamuda kendini vatandaştan üstün gören kişiler tarafından gün boyu zapt edilecektir. Bize bir yönetici bunun böyle olmayacağının garantisini çıkıp veriyor mu? İşte bütün mesel burada vatandaş cumhuriyet cadesinden uzaklaştırılıyor kamu binaları ve kişileri halen orada olup emin olun ki kapsam dışında kalacaktır … Vatandaşa git nere çekersen cek gibi bir uygulama reva iken kamu binalı ve çalışanlarından bazıları emin olunki o cepler gün boyu hakimiyet altına alacaklar.. falanca müdür gelecek falanca amir gelecek diye oraları dubalarla bile kapatacaklardır buna emin olun… Olan gene vatandaşa olacak ..

 • bihemta
  6 Kasım 2017 20:42

  oscar ödüllü komedi filmi bakıp bakıp gülün!

 • s.kokluce
  7 Kasım 2017 08:32

  Ah güzelim Bayburt bu manzara benim yüreğime sızılar doldurdu. Her geçen gün zulmün artıyor. Ama seçimlerde AKP adayının ilk işi burayı yeni yaptırmak olaçaktır. Fakat fakirimin para ‘sıda heba olaçak.

 • emre
  9 Kasım 2017 19:06

  kaldırımların bu kadar geniş tutulmasının ve caddedeki yolun daralmasıının tekbi açıklaması var oda hükümet konağı ve hayırseverler okulunun oraya yapılan kapalı otoparka vatandaşı mecbur etmek acaba o yapılan otoparkların işletmesi belediyeyemi ait olacak yoksa yandaşa mı

 • Kamil
  11 Kasım 2017 16:35

  Trafik güzel Bayburt’umuzun derdi! BANA KALSA EVVEL EMİRDE 1960 SENELER DE YAPILAN KAPALI ÇARŞI BEHEMEHAL KAMULAŞTIRILIP,MEYDANA KATILMALIDIR!

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.