Çoruh Nehrine Kıyısında Yaya Kaldırımı Çöktü

 • Haberin Tarihi: 18 Nisan 2017
 • Bu haber 1037 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Çoruh Nehrine Kıyısında Yaya Kaldırımı Çöktü

Bayburt Çoruh Nehri kıyısında yürüyüş parkı olarak bilinen Rabia Kadıoğlu Parkının Üniversite yakınında bulunan yolun bir bölümü çöktü.

Bayburt DSİ şube müdürlüğü tarafından Çoruh nehri içerisinde yapımı devam eden çalışmalar esnasında, nehir içerisinde kazı yapımı ve nehrin su seviyesinin yükselmesinin etkiyle yolda göçme meydana geldi. İnsanların yoğun bir şekilde kullandığı yolda akşam yaşanan göçük esnasında tesadüfen vatandaşların bulunmaması büyük şans olarak değerlendiriliyor.

DSİ yetkililerinden alınan bilgiye göre, göçük sonucu çöken yolun birkaç gün içerisinde yeniden yapımına başlanarak kısa bir sürede yolun eski haline getirileceği belirtildi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 5 Yorum Yapıldı.

 • VADANDAŞ
  19 Nisan 2017 12:32

  bayburtta hizmet yol kaldırım kanal asvalt pönserek tadilat tamirat ne varsa yapıldıktan kısa bir süre sonra ya göçüyor ya çöküyor artık alıştıkki sormayın gitsin hiç önemi yok bayburtta olağan bir durum burayı kim yaptı veya diğer işleride sordun araştırdımmı ulaştığın manzara ak partili mütait bundan sonrasını kim tamir edecek ya belediye ya özel idare yada dsi şikayet edilecek bir merci varmı yok niye başına gelmeyen kalmaz iş kazası ört üstünü kimse duymasın bir ak partili ve cb erdoğan seveni olarak artık ak partili yöneticiler allah aşkına düşün bu milletin yekasından..

 • Kemal
  19 Nisan 2017 18:00

  Bu güzergah taş köprüye kadar incelenmeli taş köprüye taraf olan yerlerdede meyillenme var

 • Bayburtlu Salih
  20 Nisan 2017 22:40

  Fazla bir şey söylemeye gerek yok, bunun hesabı sorulacakmı, yoksa yapanın yanına kar’mı kalacak

 • alim
  21 Nisan 2017 11:37

  Herkes biliyorki yapılan hizmet ihalelerini yerli firmalar alıyor Bayburt’a en ufak bir hizmet ihalesinde bir tek Bayburtlu mütahhit veya işveren çalıştırılmamalı dır yapılan hizmetlerin genelinde kalitesizlik sırıtıyor nerden çıkarıyorsun derseniz Türkiye genelinde görmüş olduğum tüm yerel hizmetlerin tümünde Bayburt’daki işçilik ve malzeme kalitesinden kıyaslanamıyacak derecede kat be kat daha kaliteli ve temiz işçilikler mevcut sadece bu kamu alanında değil diğer bina inşaatları ve çevre düzenlemeleri aynı derecede kötü

 • vatandaş
  26 Mayıs 2018 23:54

  Artık adam akıllı yapı istiyoruz. Her yıl yapılıp tekrar sökülen yol çalışmaları, kanalizasyon çalışmaları vs şeylerden bıktık bir şey yapacaksanız adam akıllı yapın elinize yüzünüze bulaştırıp paranızla rezil olmayın!!!!

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.