Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Esentepe mahallesi kışla çeşmesi mevkisinde yapımı yeni tamamlanan üst geçit güzergahında şikayetler son bulmuyor. Özellikle kışla çeşmesi çıkışındaki yolun bozukluğu araç sahiplerini ve yayaları çileden çıkarıyor. Dolmuş araç şoförleri büyük sıkıntı yaşadıkları yolun araçlarına zarar verdiğini ifade ederken, insanların çamurlar içerisinde gitmek zorunda olduklarını dile getiren vatandaşlar bir an önce söz konusu yolun düzeltilmesini istiyorlar.
bayburt devlet hastane sıne cilesi den bahsetmek ıstıyorum . bayburt devlet hastene ek bınasının acılısından berı devem etmekte olan cıle hale devam ekmektedır .hıc bır gorevlının bu olaya mudahale bıle etmıyor bu cıleyı bızım halkımıza neden verılıyor acıl gırısı ve polıkınlıklerın arac gırısının ve arac parkının olmamasından dolayı acıl bır hastanın gelmesı bıle ambulansların gırısı yapamamasından bu hastane gırıslerını bır an cozum bulunmasını ıstıyorum.
TAMAMEN YANLİŞ DÜŞÜNÜLMÜŞ VE UYGULANMIŞ BİR PROJE. HALBUKİ ESENTEPEDEN ŞEHİR MERKEZİNE DOĞRU İNEN YOL ALT GEÇİT OLMALIYDI.DAHA KULLANIŞLI OLURDU.AYRICA TRANSIT YOLDAN GEÇENLERDE ŞEHRİN VARLIĞINDAN KALENİN GÖRÜNTÜSÜNDEN HABERDAR OLURDULAR.ACİZANE ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR.
Nihayet toprak serildi bakalım sonu ne olur yapanlardan allah razı olsun.
Bencede biran önce çözülmeli oranın sorunu