Başkan Pekmezci, Mahallelerin Sorunlarını Yerinde İnceliyor

 • Haberin Tarihi: 20 Ağustos 2019
 • Bu haber 382 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Başkan Pekmezci, Mahallelerin Sorunlarını Yerinde İnceliyor

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, problemleri yerinde değerlendirmek için Başkan yardımcısı Süreyya Türkmenli ve birim müdürleri ile birlikte mahallelerde inceleme başlattı.

İlk incelemeye Esentepe Mahallesi’nden başlayan Başkan Pekmezci, mahalle muhtarı Bekir Demir’den mahallenin eksikleri hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Pekmezci Esentepe Mahallesi’nin tüm sokaklarını gezerek yapılması gerekenler hakkında tespitlerde bulundu ve ilgili birim müdürlerine talimatlar verdi.

Esentepe Mahallesi’nden Kaleardı mahallesine geçen Pekmezci, mahalle muhtarı Arif Kalekahyası’ndan mahallenin sorunlarını dinledi.  Daha sonra mahallede sorunları tek tek inceleyen Pekmezci, birim amirlerine öncelikli olarak yapılacak işleri sıralayarak talimat verdi.

Belediye Başkan Hükmü Pekmezci, benzer çalışmaları diğer mahalleleri ziyaret ederek tespit edeceklerini ve acil çözüm bekleyen sorunları çözüme kavuşturacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Pekmezci’ye, mahalle gezilerindeki incelemelere Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli, Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker,  İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Kaygusuz, Temizlik İşleri Müdürü Abdulvahap Silsüpür,  Park ve Bahçeler Müdürü Burak Görgülü ve Muhtarlık İşleri Müdürü Fuat Güzen eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • selim
  20 Ağustos 2019 12:31

  Sayın başkanım yapılan her hizmeti takdir ediyoruz ekmeğe fırıncılar zam yaptı peşine hemen sizde zam yaptınız oldumu bayburt halkı size ve mhp ye büyük bir destek vererek özellikle belediyede yanlış idare edildiği için size ve partinize oy verdi ve sizi seçti belediyede aynı kadroyla çalışmaya devam etmeniz akla ziyan ve milletin tepkisini çekiyor o zaman sadece belediye başkanımızı mı değiştik sorusu akla geliyor bence mhp zarar görüyor en kısa sürede gereği yapılmalı

 • YOLCU
  21 Ağustos 2019 10:20

  Hastane civarın da yeni yapılan ve TOKİ’ye çıkan yol da çökmeler var.Ayrıca çeşitli gerekçeler ile açılan kanal veya çukurlar toprakla kapatılmış ve o şekil de bırakılmış.Trafiği tehlikeye düşüren ,araçlara zarar veren bu çirkin görüntülerin giderilmesini ve kısa sürede asfalt ile olması gereken standartlara kavuşturulmasını talep ediyoruz…Belediye yetkilileri yolları denetleyerek/eksiklikleri tespit etmeli…

 • Yolcu
  23 Ağustos 2019 08:39

  Hastane civarın da yeni yapılan ve TOKİ’ye çıkan yoldaki çukur ve küçük kanallar, çökmeler düzeltilmiş ,asfalt dökülmüş belediyemize ilgileri için teşekkür ediyorum…

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.