Belediye Başkanı Pekmezci Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

 • Haberin Tarihi: 10 Eylül 2019
 • Bu haber 176 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Belediye Başkanı Pekmezci Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, birim müdürleriyle toplantı düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bayburt Belediyesi Meclis Salonu’nda bir araya geldiği başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan Pekmezci, Belediyelerin bir aile gibi olduğunun ve hizmet anlayışının da bu temelde olması gerektiğinin altını çizerek, “Bayburt’ta yaşayan halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için üzerimize düşeni yapacağız. Hepimiz, tüm birimler, başkan yardımcılarımız ve tüm çalışma arkadaşlarımızla iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler halkımıza hizmet sunmak için buradayız” dedi.

“Bizim tek isteğimiz halkımızla karşılaştığımızda onların güler yüzünü görebilmektir”

Başkan Pekmezci, bütün birimlerin iletişim ve koordinasyon içinde olması gerektiğini vurgulayarak, “Uyum içinde çalışırsak başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Halkımız ve esnafımızdan gelen öneri ve talepleri dikkate alacağız. Sorunların çözümü için sorumluluk ve yetkilerimiz dahilinde elimizden geleni en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Bizler bir aileyiz, üzerimize düşeni hep birlikte yapacağız. Bizim tek isteğimiz çarşıda, pazarda, sokakta halkımızla, esnaflarımızla karşılaştığımızda onların güler yüzünü görebilmektir” diye konuştu.

Belediye Başkanı Pekmezci ayrıca sorunları yerinde görmek amacıyla Bayburt merkezdeki bütün mahallelere başlatmış oldukları ziyaretleri hatırlatarak inceleme yapılan mahallerde tespit edilen sorunların giderilmesi, muhtarlarca iletilen taleplerin ve kendisi tarafından verilen talimatların yerine getirilmesi ile ilgili her bir birim müdüründen bilgiler aldı. Birim müdürleri aynı zamanda kendi sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili talep ve fikirlerini de Başkan Pekmezci’ye iletti.

Başkan Yardımcıları Nesimuttin Selçuk ve Süreyya Türkmenli’nin de hazır bulunduğu toplantıda birimler arası koordinasyonun sağlıklı yürümesi için yeni kararlar alındı. 

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • GALER
  11 Eylül 2019 16:02

  Hükmü Hocam dan ricam kış mevsimine girmekteyiz Üniversite ile iş birliğiyle ekonomik,Sosyal ve kültürel faaliyetlere ağırlık vermesini rica ediyorum. Mesela mahalle odalarında maddi ve manevi toplum önderi olmuş örnek insanlarımızı ansak kayıt altına alıp arşiv oluştursak iyi olur diye düşünüyorum.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.