Bayramda Huzur Evinde Kalan Yaşlılar Unutulmadı

  • Haberin Tarihi: 16 Haziran 2018
  • Bu haber 536 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayramda Huzur Evinde Kalan Yaşlılar Unutulmadı

 

Bayburt Valisi” Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Memnune Evsen Huzur Evinde kalan yaşlıları ziyaret etti. 

Vali Pehlivan yaşlıların dualarına her zaman ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Türkiye’nin büyük bir aile olduğunu dile getiren Vali Pehlivan genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle herkesin bu büyük bir ailenin ferdi olduğunu kaydetti. Vali Pehlivan, Ramazan Bayramı vesileyle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ettiği yaşlıların kendilerine emanet olduklarını belirterek , “Sizler bu huzur evinde bizlerin, devletimizin misafirlerisiniz. Nerede olursak olalım hepimiz aynı ailenin fertleriyiz. Bugün sizlerle bir arada olmaktan şahsım ve arkadaşlarım adına gerçekten büyük bir memnuniyet ve mutluluk duyuyorum. Sizlerle bir araya gelmek, sizlerin dualarını almak bizler için çok kıymetli. Bizim dualarımız sizlerle inşallah sizlerin hayır duaları da bizlerle olur. Sizin şahsınızda bütün büyüklerimize, annelerimize, babalarımıza sağlıklı,hayırlı uzun ömürler diliyorum. Allah böylesine bayram günlerini hep birlikte, sağlık ve huzur içerisinde geçirmeyi hepimize nasip etsin. Hepinize sağlık ve afiyetler diliyorum. Bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi. 

Vali Ali Hamza Pehlivan’a, Garnizon Komutanı Tank Albay Davut Balibaşa, Belediye Başkanı Mete Memiş, Vali Yardımcısı Tamer Kılıç, İl Emniyet Müdürü Sezayi Er, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fatih Cemal Kiper, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Haluk Akkoyunlu, kurum yöneticileri eşlik etti.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.