Bayburt’un Yeni Milli Eğitim Müdürü Soner Can Oldu

 • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2017
 • Bu haber 1964 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt’un Yeni Milli Eğitim Müdürü Soner Can Oldu

Tuzla Milli Eğitim Şube Müdürü Soner Can, Bayburt’a Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

22/12/2015 tarihinde Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Atanur Çağlayan, Milli Eğitim Bakanlığı’nda müşavirlik görevine çekildi.

Soner Can kimdir?

1981 Denizli Acıpayam’da doğumlu Soner Can ilk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladı. Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olan, Soner Can Marmara Üniversitesinde Yüksek Lisans yaptı. Penidk’te göreve başlayan Soner Can Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu’nda görev yaparken 2014 yılında Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. 3 yıldır şube müdürlüğü görevini yürüten Soner Can Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Soner Can İngilizce bilmekte, evli ve iki çocuk babası. 

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • necip
  12 Temmuz 2017 12:32

  Bayburt’ta bu işi yapacak bir çok kişi var fakat siyasilerin umurunda olmadığı için şehrimizdeki değerli eğitimci kardeşlerimizi göremiyorlar onların işbilmezliğini bizim çocuklarımız ödüyor.Sen değerlerine sahip çıkmazsan bir başkası kendi adamını tecrübe kazansın diye staj yeri olarak Bayburt’umuza gönderir, yazık çok yazık…………..

 • hakan
  13 Temmuz 2017 08:06

  Bayburtlu vekiller siyasetçiler sendikalar sivil toplum kuruluşları sınıfta kaldığının en güzel örneği. Gelen kişiyi tanımam fakat eminim ki en az onun kadar becerikli birçok Bayburtlu insan çıkardı. Düne kadar kendi şehrinde müdür olmayı engelleyen kanunlar vardı şimdi o kanunlar olmamasına rağmen dışardan biri şehrimize gelip müdürlük yapıyor.

 • BAYBURTLU
  13 Temmuz 2017 23:33

  İYİ GÜZEL AMA ŞUNU DA SÖYLEMEK GEREKİYOR BAYBURTTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAPACAK ONLARCA ADAM VAR DIŞARDAKİ BAYBURTLULAR VAR BUNLARDAN BİRİ GELSE DAHA İYİ OLMAZ MIYDI BAYBURTLULAR MİLLİ EĞİTİMDE EPEYCE VARLAR İYİ NOKTADA OLAN HEMŞERİLERİMİZ DE VAR BUNLARIN DEĞERLENDRİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM KENDİ ŞEHRİMİZİ ELALEM YÖNETİYOR BU BENİM VE BİRÇOK BAYBURTLUNUN ZORUNA GİDİYOR BİLGİNİZ OLSUN

 • kkk
  21 Aralık 2017 14:06

  keşke kendi insanlarına aşağılayıcı onur kırıcı davranışta bulunmasınlar öp başına koy.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.