Bayburt’tan Teröre Lanet Yağdı

 • Haberin Tarihi: 15 Aralık 2016
 • Bu haber 1790 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt’tan Teröre Lanet Yağdı

Bayburt Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Şehitlere Saygı Teröre Lanet Mitingi”nde yüzlerce vatandaş teröre lanet yağdırdı. 

Dörtyol Kavşağı’ndan Saat Kule Meydanı’na kadar gerçekleşen mitinge Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, MHP İl Başkanı Bekir Kasap, Saat Partisi İl Başkanı Osman Nuri Temur, Ülkü Ocakları Teşkilatı, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Saat Kule Meydanı’nda şehitler için okunan Kur’anı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından Bayburt Polisevi önüne gelen kalabalık, burada da İstiklal Marşı’nı seslendirdi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 5 Yorum Yapıldı.

 • Alperen
  16 Aralık 2016 02:09

  çözüm sürecinde eleştirdiğiniz kişilerle yan yana yürür oldunuz . sen akpartinin alt şubesimisin ey mhp sen nasıl bir siyasi partisin . ? dün Tuğrul Türkeşi hain ilan ettiniz bugün topluca akkurt oldunuz ..

 • aydın
  16 Aralık 2016 07:51

  Mhp il başkanı tamda bahçelinin istediği ayarda valla.Mhp lilerden başka herkesle kol kola girdi.Neyse siz sadece bağırın asıl ülkücüler 7 haziranda siyaset dersini herkese vermişti.Şimdi siz çalın oynayın

 • kılıçbey
  16 Aralık 2016 12:45

  Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir zaman hiçbir kimsenin hiçbir zümre ve siyasi partinin alt şubesi olamaz,olmadı da. bunu tarih ve bizler çok iyi biliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisinin derdi her zaman devlet ve millettir. Milliyetçi Hareket hiçbir zaman koltuk sevdası olmadı, hiçbir zaman çıkar gütmedi. Milliyetçi Hareket her zaman dediğinin arkasındadır. Milliyetçi Hareketin sözü de özü de birdir.
  Sayın Genel Başkanımın dediği gibi Milliyetçi Hareket Partisini anlatmak için her halde bir kara tahta lazım tek tek anlatmak için.
  Ne Mutlu Türküm Diyene…!

 • Hakan
  16 Aralık 2016 15:49

  Alperen(!) ismin bile ne kadar egreti duruyur bir görsen.Bu ismi kullanmaktaki maksadin her ne kadar siyasi kimligini perdelemek olmus olsa da cok siritmis be kardes.Olmamis yani.Mesela sen ve senin gibi kac tane varsa Bayburt`ta hepinizi toplasak bir meydana, “Hadi bir varlik gösterfin memleket icin!” desek mesela…
  Var mi alternatif bir fikir?
  Yok…
  Ancak car car car…
  Cözüm sürecinde elestirdigimiz adamlar cözüm sürecinin bir hata oldugunu kabul ettiler ve o sürecte Devlet Bey ne dediyse bugün onun geregini yapiyor.Iktidarla ayni düsüncede olmasi onun “Sube” degil, gercek bir “Vatansever” oldugunu gösterir.Tabii bunu ancak “Vatan sevgisi imandandir.” buyruguna inanan, vatanseverligi bu minvalde degerlendirebilen hakiki “Vatansever”ler anlayabilirler.

 • Alperen
  18 Aralık 2016 20:30

  Köylü bile öküz alsa işine,
  Dişine bakıyor önce dişine
  Ülkücülük her hıyarın peşine
  Bir avuç tuz alıp koşmak değildir.

  Düşünen ve konuşanı ezerek,
  Soru soran ülkücüyü bozarak
  Cevaptan ziyade ona kızarak
  Köpürmek değildir taşmak değildir.

  Ülkücülük böyle utanmazlaşıp,
  Sevdayı unutup hatta yozlaşıp
  Geçmişine sövenlerle uzlaşıp
  Arif’in paşine düşmek değildir.

  Ozan ARİF

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.