Bayburt’taki Gelenek Şingah Mahallesinde Devam Etti

  • Haberin Tarihi: 15 Haziran 2018
  • Bu haber 677 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt’taki Gelenek Şingah Mahallesinde Devam Etti

 

Bayburt’ta mahalle odalarındaki bayralaşma geleneği bu yıl Şingah Mahallesinde devam etti.

 Şingah Mahalle Odası’nda gerçekleştirilen programa, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Davut Balibaşa, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, siyasi parti temsilcileri ve kamu kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı. 

Ramazan Bayramının hayırlara ve iyiliklere vesile olması temennisinde buluna Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan “Bugün bu güzel bayram ortamında birlik, beraberlik içerisinde, toplumun her kesiminden birileriyle böylesi örnek bir topluluk oluşturulmasından dolayı mutlu ve memnun oldum. Bayburt’ta huzurun şehri diyoruz, işte huzur bu şekilde sağlanıyor. Vatandaşlarımız ne kadar diyalog içerisinde olurlarsa, geleneklerini, göreneklerini burada olduğu gibi ne kadar yaşatırlarsa huzurda beraberinde gelecektir.” dedi. 

Türkiye’nin büyük bir devlet olduğunu ifade eden AK Parti Bayburt Milletvekili Kavcıoğlu konuşmada, “Önemli olan bu coğrafyaya mahkum olmak değil, bu coğrafyayı yönetebilmektir. Biz büyük bir Türk milleti olarak bu coğrafyada bin yıllardır varız ve aynı şekilde de var olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.