Dolar 32,2086
Euro 34,9858
Altın 2.440,41
BİST 10.940,64
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bayburt 19°C
Hafif Yağmurlu
Bayburt
19°C
Hafif Yağmurlu
Cum 17°C
Cts 14°C
Paz 19°C
Pts 21°C

Bayburt’ta il genelinde kazanan 198 muhtarın isimleri belli oldu

Bayburt’ta il genelinde kazanan 198 muhtarın isimleri belli oldu
7 Mayıs 2024 14:45 | Son Güncellenme: 7 Mayıs 2024 14:50
A+
A-

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Bayburt il merkezi ve merkeze bağlı köyler ile Aydıntepe ve Demirözü ilçeleri Mahalle ve Köylerinde seçilen muhtarlıkların isimleri belli oldu. 

Seçimler sonrası bazı köylerde muhtarlık seçimlerinde yaşanan itirazlar, İl Seçim Kurulu tarafından değerlendirilip neticeye başlandıktan sonra isim listesi resmiyet kazanmış oldu.

Bayburt Muhtarlar Derneği’nden alınan muhtarların isim listesi şöyle:

Bayburt merkez mahalle muhtarları isim listesi:

ESENTEPE MAHALLESİ  – Bekir DEMİR

UZUNGAZİ MAHALLESİ  –  İsmail Hakkı PEKMEZCİ

VELİ ŞABAN MAHALLESİ  –  Mustafa GÜÇLÜ

KARASAKAL MAHALLESİ  –  Şemsettin ErolÇALIŞKAN

ŞEYHAYRAN MAHALLESİ  –  Fuat YILDIZ

ZAHİT MAHALLESİ  –  Cengiz DELİGÖZ

CAMİİ KEBİR MAHALLESİ  –  Ali TÜRKOĞLU

ŞİNGAH MAHALLESİ  –  Efrail DEMİRCİ

VEYSEL MAHALLESİ  –  Yaşar GÖKÇE

TUZCUZADE MAHALLESİ  –  Kamil ALGAN

KALEARDI MAHALLESİ  –  Bahattin DEDEOĞLU

MEHMET ÇELEBİ  –  Hacı Mehmet HELVACI

KADIZADE MAHALLESİ  –  Gökhan DEMİRHAN

GENÇOSMAN MAHALLESİ  –  Asaf ALTIKAT

Bayburt merkeze bağlı Köy Muhtarları isim listesi:

A. ÇIMAĞIL – Salih KABAN

A. KIŞLAK – Murat DEMİR

A. PINARLI – Gökmen KABAKOĞLU

ADABAŞI  – İsmet ALTUNAY

AĞÖREN  – Arif DURSUNKAYA

AKÇAKUZU  – Kemal GÜÇLÜ

AKDURAN  – Mehmet KAYAOĞLU

AKSAÇLI  – Şaban KEKEÇ

AKŞAR  – İkram KANTAR

ALAPELİT  – Celal YILDIZ

ALIÇLIK     –  Nüsret ERSOY

ARDIÇGÖZE  – Turan ÇAKIR

ARMUTLU  – Şenol ASLANHAN

ASLANDEDE  – İsmail ÖKSÜZ

AYDINCIK  – İsmail HAŞLAK

BALCA –  Hakan MEMİŞ

BALKAYNAK  – Atilla KÖROĞLU

BALLIKAYA  – Burhan KELEŞ

BAŞÇIMAĞIL  –    Selami KABAN

BAYIRTEPE  –  Hacı YAYA

BAYRAKTAR  –  Turgut ÖZDEMİR

BUĞDAYLI  – Zeki KAYMAK

ÇAKIRBAĞ  –  Selahattin BOZDAĞ

ÇALIDERE  –  Bülent OLÜÇ

ÇAMDERE  –  Muharrem KARABULUT

ÇAMLIKOZ  –  Ahmet YILDIZ

ÇAYIRÖZÜ  – Hikmet KIZIL

ÇAYIRYOLU  – Salim CAFAROĞLU

ÇERÇİ  – Mustafa SOYDAŞ

ÇİĞDEMTEPE  –  Abdullah DAK

ÇORAK    –  Tacettin ERYILMAZ

DAĞÇATI  –  Ali Rıza AYYILDIZ

DAĞTARLA   –  Turgut KIRMIZIOĞLU

DANİŞMENT  –  Vildan DAŞTAN

DARICA  –  Hasan AYDIN

DEĞİRMENCİK    –  Fatih KURT

DEMİRIŞIK  – İlhami KOÇAK

DEMİRKAŞ  –  Ednan AĞBAL

DİKMETAŞ  –  Görsoy GÖRER

DÖVMEKAYA  –  Nuh KAHRIMAN

ERENLİ  –  Kuddüs ÇALIŞKAN

GENÇOSMAN  –  Tacettin YENİTÜRK

GEZKÖY  –  Fatih DENİRER

GÖKÇELİ  –  Ayhan AKBAŞ

GÖKLER  –  Hasan COŞKUN

GÖKPINAR  –  Hakan ŞEN

GÖLDERE  –  Fikret KURBAN

GÖLOBA  –  Süleyman MERİÇ

GÜDER     –  Gökhan ÖZER

GÜLLÜCE  –  Kadir SESLİ

GÜMÜŞSU  –  Resul KAPI

GÜNEYDERE  –  Hikmet YAŞAROĞLU

GÜZELCE   –  Hikmet YAZICIOĞLU

HACIOĞLU  –  Vahdet DURMUŞ

HARMANÖZÜ  –  Burhan UZUNHAN

HELVAKÖY  –  Akın ŞAHİN

HEYBETEPE  – Cihan AYTEMÜR

İĞDİR  – Kamil KACIR

KABAÇAYIR  –  İsmail BAYAZIT

KARLICA  –  Yakup ŞEN

KARŞIGEÇİT  –  Osman Nuri BAYRAKTAR

KAVACIK  –  İzzet KADI

KAVAKYANI  – Yunus DURAK

KEMERTAŞ  –  Recai KOÇER

KIRATLI  –  Nevzat ÇİÇEK

KIRKPINAR – Aşkın BATMAZ

KİTRE  – Soner PALA

KOÇBAYIR   –  Erdal DEMİR

KONURSU  –  Durkaya ESENTÜRK

KOPKÖY   –  Zikri GÜÇLÜ

KOPUZ –  Köksal SOLĞUN

KOZLUK  –  Enes ASAN

KURBANPINAR   –  Recep GÜL

KURUGÜNEY  – Fatih TAŞ

MADEN  –  Esmani SAKA

MANAS    –  Adem KILIÇ

MASAT  –  Mahmut BAYHAN

MUTLU   –  Osman YEĞEN

NİŞANTAŞI  –  Servet AÇIKGÖZOĞLU

ORTAÇIMAĞIL  –  Şaban MEMİŞ

ORUÇBEYLİ  –  Selami BATTAL

OZANSU  – Ünal SIVIRCIK

ÖRENCE  – Hüseyin KAYA

PAMUKTAŞ  – Ayhan OKUMUŞ

PELİTLİ     –  Kurban ALAN

PETEKKAYA  –  Zeki SARUHAN

POLATLI  – Resul ASLANOĞLU

RÜŞTÜ –  Muhammet KURUMAHMUT

SAKIZLI  –  Üner YETİŞEN

SALKIMSU   –  Faruk KALKAN

SANCAKTEPE  – Alparslan YOLCU

SARAYCIK  –  Süleymen ÇINAR

SARIMEŞE  –  Halil ÖZEN

SARUHAN  –  Daştan SARIHAN

SEYDİYAKUP  –  Nazmi ATA

SIĞIRCI        –  Nevzat KOCAMAN

SIRAKAYALAR  – Yusuf BAYRAM

SOĞUKGÖZE  –  Abdullah KÖSE

SÖĞÜTLÜ  –  Hüzeyfe BUDAK

TAHT  – Muharrem BAYRAM

TAŞBURUN  – Ali UZUN

TAŞÇILAR  – Bünyami AYIŞIK

TAŞKESEN  – İsmail Hakkı YILMAZ

TAŞOCAĞI  – Şahin LAÇİN

TEPETARLA  –  Ali KILIÇ

TOMLACIK  – Cihat AKBAL

UĞRAK  –  Ercan EFE

UĞURGELDİ  – Cuma ATAMER

ULUÇAYIR  –  Mecit TURAN

ÜZENGİLİ  – İlhami KARAASLAN

Y.KIŞLAK  – Yusuf TEMEL

YANIKÇAM  –  Mehmet YILDIZOĞLU

YAYLALAR  –  Müslim SÜRMELİ

YAYLAPINAR  –  Ahmet YAZICI

YAZYURDU   –  Erol DEMİRHAN

YEDİGÖZE  –  Abdullah OUMUŞ

YENİKÖY  –  Kenan KANAT

YERLİCE    –  Erdal BAYRAM

YEŞİLYURT  –  İshak AKBAL

YOLALTI  –  Aydın TUTAR

YONCALI –  Nuh AYDIN

Aydıntepe merkez ve Köy Muhtarları isim listesi:

AKBULUT KÖYÜ  – Ednan ÇALIŞKAN

ALACA KÖYÜ  –  Ahmet YAKUT

A.KIRZI KÖYÜ  –  Salih TUTUŞ

BAŞPINAR KÖYÜ  –  Ali AKBULUT

ÇATIKSU KÖYÜ  –  Numan ŞAHİN

ÇAYIRKÖPRÜ KÖYÜ  –  Haili ZENGİN

ÇİĞDEMLİK KÖYÜ  –  Ömer ERKOVAN

DUMLU KÖYÜ  –  Erdal BOZO

ERİKDİBİ KÖYÜ  –  Sinan KURT

GÜMÜŞDAMLA KÖYÜ  –  İhsan  ALTUNCU

GÜNBULDU KÖYÜ  –  Beşir BAYRAKTAR

İNCİLİ KÖYÜ   –  Mustafa YAZOĞLU

KAVLATAN KÖYÜ  –  Ali YALÇINTAŞ

KILIÇKAYA KÖYÜ  –  Yusuf MALKOÇ

PINARGÖZÜ KÖYÜ  –  Bilal GENÇ

SIRATAŞLAR KÖYÜ  –  Tuncay BAYRAM

SORKUNLU KÖYÜ  –  Rayıp ŞAHİN

SULUDERE KÖYÜ  –  Ali Osman KÖSE

ŞALCILAR KÖYÜ  –  Muhammet Hanefi KORKUT

YANOBA KÖYÜ  – İkram DAK

YAPRACIK KÖYÜ  –  Murat ERASLAN

YAZLIK KÖYÜ –  Mahmut EMİN

Y.KIRZI KÖYÜ  –  Enver GÜR

AHMET YESEVİ MAH  –  Mutlu ALTUNTAŞ

HACI ALİ EFENDİ MAH  –  Nurettin ŞENTÜRK

KALE MAHALLESİ  –  İsmail ERASLAN

YAKUTİYE MAHALLESİ  –  Emre BİRGÜL

ARPALI ÇİÇEKLİ MAHALLESİ  –  Halil DAKOĞLU

ARPALI CUMHURIYET MAH  – Fazıl BOZDAĞ

ARPALI HÜRRİYET MAH  – Nurullah IRMAK

Demirözü merkez ve Köy Muhtarları isim listesi:

DEMİRÖZÜ ESENTEPE  MAH  –  Murat BALABAN

DEMİRÖZÜ ŞİRİN MAH  –  Hasan KURTULMUŞ

DEMİRÖZÜ ÇİFTETAŞ MAH  –  Özgün AYHAN

DEMİRÖZÜ GÜNEŞLİ MAH  –  Erol ADIGÜZEL

GÖKÇEDERE PINARBAŞI MAH  –  Cemil AYÇİÇEK

GÖKÇEDERE YEŞİLYURT MAH  –  Temel ŞEKER

GÖKÇEDERE KARŞIYAKA MAH  –  Yavuz SATILMIŞ

AKYAKA KÖYÜ  –  Erdener BALİ

BAYRAMPAŞA KÖYÜ  –  Seçkin ÖNAL

BEŞPINAR KÖYÜ  –  Habip YAVUZ

ÇAĞILLI KÖYÜ  –  Faik Serdar BAYRAK

ÇAKIRÖZÜ KÖYÜ  –  Savaş AKKURT

ÇATALÇEŞME KÖYÜ  –  Nusret AKGÜN

ÇİMENTEPE KÖYÜ  –  Ahmet BAYRAM

DAMLICA KÖYÜ  –  İbrahim TUZCUOĞLU

DEVETAŞI KÖYÜ  –  Ertan ÖLMEZ

ELMALI KÖYÜ  –  Halit AKBULUT

EYMUR KÖYÜ  –  MetinERDÖNMEZPEKE

GÜÇLÜ KÖYÜ  –  Ümit Yaşar KILINÇLI

GÜVERCİNDERE KÖYÜ  –  Yasin SAYMAZ

IŞIKOVA KÖYÜ  –  Şahmettin KORDALI

KALECİK KÖYÜ  –  Muhammet GÜLSEVER

KARAYAŞMAK KÖYÜ  –  Reşat ALTUN

KAVAKLI KÖYÜ  –  Talim ŞİMŞEK

OTLUKBELİ KÖYÜ  –  Ali KURT

PETEKLİ KÖYÜ  –  Necip SATILMIŞ

PINARCIK KÖYÜ  –  Vahdettin AKDENİZ

SERENLİ KÖYÜ  –  Turgut AKBAŞ

YAKUPABDAL KÖYÜ  –  Bekir AYDIN

YAZIBAŞI KÖYÜ  –  MuhammetBeşirBAŞTÜRK

YELPINAR KÖYÜ  –  Ali UÇAR

Y.DİKMETAŞ KÖYÜ  –  Baki AYHAN

Y.PINARLI KÖYÜ  –  Mahmut KOÇ

 

YORUMLAR

  1. Garip dedi ki:

    Devletimiz boşuna sigorta ödüyor ve boşuna maaş veriyor hiç bir iş yapmadan paraa alıyorlar belki köylerde olabilir muhtarlıklar peki şehirde ne işe yarıyorlar ALLAH aşkına yazık günah bu kadar israfa ne gerek var muhtarlıklar kaldırılmalı