Bayburt’ta Erdoğan Sevgisi Coşkuya Dönüştü

 • Albümün Tarihi: 19 Kasım 2017
 • Bu Albüm 1997 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bayburt 6. Olağan Kongresine katılmak üzere geldiği Bayburt’ta büyük coşku içerisinde karşılandı.

Günler önce il genelinde hazırlıkları başlayan 6. Olağan İl Kongresi öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görebilmek ve konuşmasını izleyebilmek için kongrenin yapılacağı Kapalı Spor Salonunu ve solonun dışındaki alanı saatler öncesinden dolduran Bayburtlular, Erdoğan’ın helikopterle şehre inmesiyle birlikte coşkulu bir şekilde kendisine sevgi gösterisinde bulundular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayburt’a gelmeden önce kongrenin yapılacağı salonda Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı birer konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önce kendisini solon dışında bekleyen partililere ve daha sonra kongrenin yapılacağı salona gelerek partililere hitap etti. Konuşmasına spor salonunun Bayburt’a yakışmadığını ifade ederek başlayan Erdoğan, Bayburt’a 3 bin ila 4 bin kişiyi rahatlıkla alabilecek salonun yapılacağını söyledi. 2020’ye kadar Gümüşhane ve Bayburt’a hizmet verecek olan havaalanının bitirilmiş olacağını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaklaşık 2 yıllık hasretin ardından, evliyalar şehri, milli mücadelenin şehri Bayburt’ta olmaktan büyük bi bahtiyarlık duyuyorum. Bizi gerçekten coşku ile bağrına basan tüm Bayburtlu kardeşlerime teşekkür ediyorum.Bayburt bizi sevdi, biz de Bayburt’u sevdik. İnşallah 2019’da da Bayburt kararlılığını yine gösterecek ben buna inanıyorum. Dün olduğu gibi bugün de Bayburtlu kardeşlerim Türkiye’nin mücadelesine en güçlü desteği veriyor. Tüm kritik süreçlerde Bayburt’u daima yanımızda gördük. Bayburt, Türkiye’nin önünde farklı bir yol açmıştır” dedi.

Türkiye gündemine de değinen Erdoğan, konuşmasının ardından helikopterle Gümüşhane’ye gitti.

AK Parti Bayburt 6. Olağan Kongresinin yapıldığı salondaki konuşmaları görüntülerde izleyebilirsiniz.

Tek listeyle girilen ve Fatih Yumak’ın başkanlığında oluşan yönetim kurulu listesi şöyle;

Başkan Fatih Yumak 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler

1-Yaşar Kiki

2-Seddar Saka

3-Kuddusi Kacır

4-Hüseyin Şahin

5-İlhan Ergül

6-Nazmi Mazlum

7-Mecit Türkoğlu

8-Mustafa Akbaş

9-Turgut Çalışkan

10-Tevhit Köroğlu

11-Binali Cebelioğlu

12-Habip Cangı

13-Nagihan Karslı

14-Nesli Kocabey

15-Hamdi Serkan Sekmenli

16-Mehmet Kılıç

17-Abdulkadir Bilgeoğlu

18-Raif Kalekahyası

19-Ayhan Köprücü

20-Ali Fuad Değirmenci

21-Ali Kalkan

22-Elif Çil

23-Ali Çiçek

24-Fatih Ocaklı

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

1-Kurban Haşlak

2-Ahmet Sinan Karakuş

3-Necdet Durmuş

4-İsmail Burak Akkoyun

5-Yavuz Kuştul

6-Fatih Daştan

7-Emre Bayrak

8-Hacı Ömer Akbulut

9-Burak Yarımer

10-Mustafa Tekin

11- Hakan İlyas Polat

12-Fehmi Asyalı

13-Orhan Sinan Çikot

Disiplin Kurulu Asil Üyeler

1-Abdulkadir Ekşi

2-Yılmaz Develi

3-Erdem Akkoyunlu

4-Burhani Altınay

5-Turgut Kaban

Disiplin Kurulu Yedek Üyeler

1-Selami Akkuş

2-Ergün Torun

3-Hanefi Yaşar

4-Süleyman Dündar

5-Kenan Arduç

Büyük Kongre Delegeleri

1-Fatih Yumak

2-Mete Memiş

 

 

 

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • reis-hayat
  20 Kasım 2017 08:35

  Ak partinin il kongresi inşallah şehrimize güzel hizmetlerin verilmesine vesile olur…..yedek liste çokta aktif olamayacağı için …onları saymadan .karalamak manasında değil ….adı üstünde yedek olduğu için ….. asıl olarak Oluşturulan il yönetim listesi gerçekten son 10 yıl içerisinde oluşturulan en güzel liste….içlerinde şaibesi olmayan..hemen hemen hepsi kendi ticari hayatlarında başarılı olmuş..şehir insanlarının yakından tanıdığı … gördüğüm kadarıyla düzgün…emin insanlar.. şehrin sorunlarına vakıf olan arkadaşlar….inşallah tarafsız olarak hakkaniyet ölçüleri içinde ..kendi şahsi ihtirasları için çalışanlar olarak değil bayburtun ve bayburtlunun büyük sıkıntılarına çare olacak..çözümler üretecek….liyakat …hak..hukuk…hizmet önceliğini prensip olarak görüp hizmet vermelerini temenni ediyoruz…ALLAH…inşallah kimseyi utandırmaz…mahcup ettirmez.. onun için çok çalışılmalı..önceden yapılan yanlışları..adam kayırmaları…yapmadan ..önceliğin bayburt olacağı..kendi çıkarları ve partililerin yada yandaşların..önceliğinden ziyade herkese ve hakedene öncelik verileceği….doğru ve dürüst olarak çalışıp.. hizmet vermelerini bekliyoruz…hayırlı olsun…

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.