Bayburt’ta Çağrı Merkezi Çalışan Sayısını Artırıyor

 • Albümün Tarihi: 28 Mayıs 2018
 • Bu Albüm 1281 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

 

Bayburt’ta 2016 yılında 50 kişiyle hizmegte başlayan CMC Çağrı Merkezi, çalışan personel sayısında çıtayı yükselterek aradan geçen süre içerisinde öncelikli olarak 150 personele ve ilerleyen günlerde ise bu sayı 270’ e çıkarmayı hedefliyor.  

Hizmet vermeye başladığı ilk günden buyana çalışma şartları başta olmak üzere bir çok konuda çeşitli söylentilerle gündeme gelen Çağrı Merkezinde Bayburt Medya olarak yaptığımız çekimler ve röportajlarla bilinmeyen ve merak edilen bir çok konuyu gündeme taşımaya çalıştık.  

Çalışanlarla yaptığımız röportajlar sonrası, Çağrı Merkezi yöneticisi olan insan kaynakları işe alma sorumlusu Nursel Çiftçi ile operasyon yöneticisi Vahap Fırat, merak edilen bir çok soruya açıklık getirdiler. İŞKUR aracılığıyla aldıkları ve eğitimden geçtikten sonra işe başlatılan personelin iş kanunu şartlarının dışına çıkılmadan çalıştıklarını vurgulayan, Çiftçi ve Fırat’ın bütün sorulara cevap verdiği röportaj başta olmak üzere çalışan personelin açıklamaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz. 

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • nuray
  29 Mayıs 2018 09:18

  Bayburt’a sağlanan en güzel imkanlar arasında bulunmaktadır.Bayburt’da herşeye karşı bi ön yargı söylem söz konusu hep birlikte sahip çıkarak evratlarımızın bu sektörle evlerine ekmek götürmelerine katkı sağlamalıyız.çevremizde olan illere bakınca herkez bu sektörden aynı kriterlerle ekmek yiyor.iyi günler

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.