Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Bayburt Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bayburt il genelinde bulunan göletlere 232 bin balık yavrusu bırakıyor.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen Su Kaynaklarını Balıklandırma Projesi kapsamında Bayburt il genelinde göletlere 232 bin sazan balığı yavrusu bırakma çalışmaları başlatıldı.
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bayburt’ta bulunan göletlere binlerce balık bırakması çalışmalarında kent merkezine bağlı Göldere köyünde su tutmaya başlayan Kırklartepe Barajı’na da sazan balığı yavrusu bıraktılar.
Gardaş Çoruh sazandan geçilmiyor bari oralarada alabalık yavrusu bırakılsaydı