Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Bayburt’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Saray Bahçesi’nde sade bir törenle kutlandı.
Tören, salgın tedbirleri altında az sayıda sporcunun katılımı ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Gençlik Spor İl Müdürü Adem Köse anıta çelenk sundu.
Ayrıca, Cumhuriyet Halk Partisi Bayburt İl Başkanı Necip Erel ve beraberindeki partililer Atatürk anıtına çelenk sundu. Bu akşam saat 19.19’da Kapalı Spor Salonu’nda sınırlı katılımlı bir etkinlikle bayram kutlamaları devam edecek.