Bayburt Valisi Pehlivan, İl Genel Meclis Üyelerine Plaket Verdi

  • Haberin Tarihi: 7 Aralık 2018
  • Bu haber 373 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Valisi Pehlivan, İl Genel Meclis Üyelerine Plaket Verdi

 

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, yatırım çalışmalarının hayata geçirilmesinde önemli katkıları bulunan İl Genel Meclisi Üyelerine plaket verdi.

Öğretmen Evinde düzenlenen programda oldukça yoğun bir çalışma dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Vali Pehlivan, “Mevcut kaynaklarla mümkün olduğu kadar fazla iş yapma gayreti içerisindeyiz. Sizler karar alma organındasınız. Özel İdaremiz karar alma organı, yürütme organı ve bütün personeli ile bir bütündür. Kendi bütçemizi aşan iş ve yatırımlar oldu. Bir çok yatırımı başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere ilgili Bakanlıklarımızın, sayın Naci Ağbal bakanımızın destekleri ile hayata geçirme imkanımız oldu. Sağlanan destekleri Özel İdare olarak en iyi şekilde değerlendirip vatandaşlarımıza hizmet olarak sunma gayreti içerisindeyiz. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bütün Bakanlıklarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonra da inşallah çalışmalarımız devam edecek. Köylerimizde içme suyu, yol ve kanalizasyon altyapı hizmetleri tamamlanmış durumda. Köy içi düzenlemeler de büyük ölçüde bitmiş olmakla birlikte kalan hizmetleri de gelecek yıl tamamlamayı planlıyoruz. DSİ tarafından inşa edilen büyük ölçekli sulama projeleri yanında Özel İdare olarak küçük ölçekli sulama projelerini hayata geçirmeye devam ediyoruz. Eğitim,sağlık,kültür turizm,tarım,gençlik spor gibi birimlerin ihalelerini de Özel İdare bünyesinde yapıyor ve sonuçlandırıyoruz. İnşallah bütün bu hizmetler artarak devam edecek. İl Özel İdaresi kapsamında yerine getirilen hizmetlere yönelik katkılarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum.” şeklide konuştu.

Vali Pehlivan daha sonra İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi ve Meclis Üyeleri Süleyman Ağın, Yaşar Bilgeoğlu, Kemal Yücel, Ahmet Arslan, Mahmut Birgül, Ömer Şen ve Hicabi Kurtulmuş’a plaket verdi.

Programa ayrıca, İl Genel Meclis üyelerinin yanı sıra İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, Genel Sekreter Yardımcısı Ensar Yerlikaya da katıldı.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.