Bayburt Üniversitesinden Öğrencilere İftar Yemeği

 • Haberin Tarihi: 14 Haziran 2017
 • Bu haber 870 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt Üniversitesinden Öğrencilere İftar Yemeği

Bayburt Üniversitesi’nde yerli ve yabancı uyruklu öğrencilere iftar yemeği verildi.

Bayburt Üniversitesi Dede Korkut Yerleşkesi yemekhanesinde yerli ve yabancı uyruklu öğrencilere verilen iftar yemeğine Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Rektör Yardımcısı Halil İbrahim Şimşek, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu, Bayburt MYO Müdürü Prof. Dr. Vecihi Aksakal, öğretim üyeleri katıldı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Umut
  15 Haziran 2017 07:05

  Geleceğimizin teminatı gençlere verilen iftar yemeği güzel bir uygulama. Üniversitede okuyan genç kardeşlerimiz haylı fazla. bunların yemesi içmesi ve barınma meseleleri önemli bir husus. Bulundukları yerlerin inanç, kültür, örf ve adetlerine saygılı olanları tenzih ediyorum lakin, ne inanca, ne kültüre nede örf ve adete saygılı olmayanları var. barındıkları kiralık evlerin bulunduğu apartmanda ki komşularına acizlik yaşatıyorlar. Kural yok, istediğimizi yaparız, istediğimiz zaman uyur, gece gündüz dinlemeyiz . Hele, hele bize hiç kimse karışamaz. çıkışları ile hoşnutsuzluk yapıyorlar. İlim ameli gerektirir bu zihniyette olmayanın gayesi bir an evvel okulu bitirip gideyim de ne olursa olsun diyen genç kardeşlerimiz iyi düşünmelidirler. “İyilerini tenzih ederim.”

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.