Bayburt Üniversitesi Başarılı Sporcularını Ödüllendirdi

  • Haberin Tarihi: 22 Mayıs 2019
  • Bu haber 307 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Üniversitesi Başarılı Sporcularını Ödüllendirdi

 

Üniversiteler Arası B Klasman Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Üniversiteler Arası Boks Şampiyonasından dereceyle dönen Bayburt Üniversitesi öğrencileri ve antrenörleri, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun tarafından ödüllendirildiler.

Bayburt Üniversitesi güreş takımı öğrencileri, 89 kiloda Türkiye şampiyonu Emincan Enez, Türkiye ikincileri 86 kiloda Abdullah Saklı ve 57 kiloda Muhammet Eygün, Türkiye beşincileri 79 kiloda Aydoğan Altun ve 61 kiloda Emre Korkmaz ile antrenörler Dr. Öğretim üyesi İzzet Uçan ve öğretim görevlisi Bülent Tatlısu takıldı. Boks takımında ise 49 kiloda Türkiye şampiyonu Osman Ali Akbulut, 60 kiloda Türkiye ikincisi Hakan Çiğdem ve antrenör Bülent Şipal katıldı.

Rektör Coşkun, başarılı sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek üniversite adına ödüllerini takdim etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Çiğdem, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Genel Sekreter Yardımcısı Nazmi Karabulut, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat Kul da hazır bulundu.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.