Bayburt Üniversitesi BESYO Sınavını Kazanan İsimler Belli Oldu

  • Haberin Tarihi: 6 Eylül 2019
  • Bu haber 323 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Üniversitesi BESYO Sınavını Kazanan İsimler Belli Oldu

Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) 2019 – 2020 yılında Beden Eğitimi Öğretmenliği, Antrenörlük ve Spor Yöneticiliği bölümlerini kazanan öğrencilerin isimleri açıklandı.

2 bin 500’e yakın adayın başvuru yaptığı sınavlar Bayburt Üniversitesi spor salonunda 2 ve 5 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Özel yetenek sınav sonuçlarında sınavı başarıyla tamamlayan 213 öğrencinin ismi belirlendi.

Özel yetenek sınavını kazanan öğrencilerin isimleri içerisinde Şehit ve Gazi yakınları ile Engelli olanlarda vardı. Yedekte olanlar dahil isim listesinin tamamına ulaşmak isteyenler http://www.bayburtbesyosinav.com/ adresinden ulaşabilirler. 

Sınavı kazanan isimler şöyle:

Spor Yöneticiliği Bölümü Erkek                                     

Ramazan Dinç (Şehit ve Gazi Yakını)

Kamuran Ayaydın (Şehit ve Gazi Yakını)

Mehmet Altınok (Milli Sporcu)

Murat Emirhan Hayır (Milli Sporcu)

Haci    Kaya                              

Engin  Aysu                              

Yusuf  Ayata                                      

Burhan Deliyusufoğlu                                     

Zahit Can Tursun                                          

Tayfun Günal                                              

Sedat  Çınardalı                                   

Abdullah Çelebi                                    

Emrah Durmuş                                    

Mehmet Barut                                     

Ebutalip Demir                                    

Muhammet Mustafa  Arzuman                                                                        

Süleyman Aktaş               

Burak Şahin                              

Murat  Ertuğrul                                    

Ekrem Aydoğan                                   

Muhammed Taha Ergin                                  

Muhammet Demirtaş                            

Bünyamin Sancak                                

Atakan Eyigün                                     

Ökkeş Samet Uzun                                        

İsmail  Tali    

Bereket Durmuş                                  

Kenan Aktekin                                    

Abdulkadir Kılıç                          

Berat  Çakır                              

Mustafa Gök                             

Göksel Güvenen                                 

Osman Nuri Sever                               

Çekdar  Demirkıran                              

Yusuf  Aslan                              

Mahmut Günaydın                                

Abdulmecit Akçiçek  

Spor Yöneticiliği Bölümü Bayan 

Senem Şimşek        

Filiz Tanış     

Merve Hacer  Pak    

Zehra  Polat  

Kardelen Sakçak     

Süreyya Badacı       

Zehra  Akbaş

Büşra Sena Akdeniz 

Büşra  Demir

Sema Nur Akıllı       

Derya Şencan        

Aleyna Nur Er

Tuğba Gökşen        

Şeyma  Bera  

Nuray Fırat  

Nedret Acar  

Emine Düz 

Öğretmenlik Bölümü Bayan 

Şeymanur Beşli       

Gülnida Şahin

Gülcan Emir 

Bahar  Seval 

Meva Ceren Orgun  

Sariya Kudin 

Dilek   Ekinci (Engelli)       

Türkan  Kabak

Feryal Çiçek 

Gülüstan Beyza Ekinci (Milli Sporcu)        

Şeyma Hatun Emeç 

Zehra  Keleş 

Büşra  İstek

Öğretmenlik Bölümü Erkek 

İbrahim Tekin

Furkan İpek (Milli Sporcu) 

Emirhan Üner

Emircan Poşluk       

Muhammet Kürşat Cansız   

Halil İbrahim  Koç    

Cihan Acar    

Yusuf Ziya Deniz     

Kadir Kıroğlu 

Selami Danayiyen   

Özcan Teter (Engelli)        

Jiyan Altun    

Alperen Birsen (Milli Sporcu)        

Oğulcan Öztürk (Milli Sporcu)        

Ali Kekeç (Engelli)   

Serhat Turğay         

Furkan  Güleç

Fatih Ölmez  

Tahir Orhan  

Serhat Dağ  

Mehmet Sosan (Engelli)   

İbrahim Burak Yıldırım       

Furkan  Çolak (Milli Sporcu) 

Metehan Küpeli       

Abdullah Özder       

Yunus Emre Sevinç (Milli Sporcu)  

Ali Yıldırım

Antrenörlük Eğitimi Erkek 1. Öğretim

Ramazan Topcu      

Veyselcafer Sarıgöl  

Ertuğrul Akbulut      

Merhun Kocaman    

Abdurrahim Çetin    

Ömer Arif Polat       

Miran Mert İlgin       

Cengizhan Ay

Fatih Dağ     

Erhan  Aşık   

Mehmet İdris Korak 

Yakup Avağ  

Ahmet Yusuf  Adıgüzel       

Muhammed Fatih Güven    

Mehmet Güli  Yılmaz

Emrah Tekin (Engelli)        

Furkan  Güler

Mücahit Çelik 

Ramazan Akçal       

Ahmet Tashan        

Mücahit Sarısaltık    

Turgutcan Turgut    

Özcan Bahçivan      

Hürkan Öner 

Yusuf  Aslandağ (Engelli)   

Eyyüp Erek  

Sinan  İnan (Engelli)

Muhammet Hasan Miraç Beraat    

Mustafa Barbaros Keskin   

Furkan  Kaya 

Ali Baltacı     

Umut  Ergün (Engelli)       

Yusuf  Körümdük    

Ömer  Karaçalı (Engelli)    

İbrahim Yıldız

Resul  Derintaş       

Abidin Ulaş Durak    

Ramazan Akkum     

Muhammet Yıldırım  

Azer Gökçe   

Enes Ayık     

Fatih Şenlik   

Hasan Çakmak       

Yusuf  Elmas 

Serkan Dursun  

Antrenörlük Eğitimi Erkek 2. Öğretim

Ümit Akyıldız 

Emrullah Kavak       

Onur Yağmur

Muhammet Varlı      

Kutluhan Koyun       

Mevlüt Çelik 

İsa Koç        

Abdullah Demir       

Kürşat Kaan Çelik    

Doğuhan Lüleci       

Deniz Tuhan  

Talha Karaağaç       

Furkan Batur

Mehmet Tamburğan 

Ramazan Irnak       

Mustafa Alperen Şenol       

Ozan Baver Torlak   

Gani Boz      

Emre İşler    

Ramazan Gaziüstünel        

Hasan Taşçı  

Tunahan Taze

Furkan Selçuk Şahin

Ökkeş Diş    

Serdar Altınışık        

Enes Günay  

Mahfuz Yıldız 

Yusuf  Yöndeş        

Eser Göndük 

Muhammet Fatih Güzelokur

Ömer Bolat   

Ahmet Yüksel

Enez Koyuncu

Umut Yöndeş

Veli Duman   

Antrenörlük Eğitimi Bayan 1. Öğretim

Büşra  Budak

Zeynep Yıldırım       

Dicle Aktaş   

Ayşe Durmaz

Sevilay Çil    

ÜmmühanTaş

Melike Şen    

Merve Kaya  

Sükran Şeran

Nurcan Ördek        

Şerife Akbaş

Kevser  Elçi   

Esma  Kazan

Melike İşyeri 

Miyeser Melisa Güneş        

Ebru Durmuş

Mizgin Öğüt 

Nurgül Ayhan        

Rahime Eşmek        

Nemciye Düz

Antrenörlük Eğitimi Bayan 2. Öğretim

Gamze Turan (Engelli)      

İrem Aydemir

Suna Çiftçi    

Meryem Yeten        

Ayşegül Gündoğdu   

Büşra  Alşan 

Nilgün Narin 

Fatma Nur Canik     

Eda Nur Şen 

Mizgin Sarioğlu       

Havva Demir

Gizem Bülbül 

Sefanur Kılıçgediği   

Funda Kılınç  

Berçem Güneş        

Gizem Şahan

Merve Sefa Kızıltoprak       

Fatime Sezgin        

Rojda  Kaya                  

Listelerin tamamına ve yedekte olanların isimlerine ulaşmak veya aldıkları puanları görmek için aşağıdaki linki tıklayın.

http://www.bayburtbesyosinav.com/

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.