Bayburt Tarımına 29 Yeni Personel Katıldı

  • Haberin Tarihi: 8 Kasım 2017
  • Bu haber 592 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Tarımına 29 Yeni Personel Katıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Bayburt İl ve İlçe Müdürlüklerine sözleşmeli olarak 29 teknik ve sağlık personel atanarak görevlerine başladı.

ÖSYM Başkanlığınca KPSS yerleştirmesi sonucu 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapmak üzere yerleştirilen sözleşmeli personeller, hizmet sözleşmelerinin imzalanmasının ardından görev yerlerinde iş başı yaptılar.

Yeni göreve başlayan 29 personelden 20’si Ziraat Mühendisi, 3’ü Gıda Mühendisi 6’sı ise Veteriner Hekim olarak görev yapacak. 14 Ziraat Mühendisi, 3 Gıda Mühendisi ve 4 Veteriner Hekim Merkez İlçeye, 3 Ziraat Mühendisi Aydıntepe İlçesine, 3 Ziraat Mühendisi ve 2 Veteriner Hekim ise Demirözü İlçesine atandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut yaptığı açıklamada, “Bayburt bir tarım ve hayvancılık şehridir., İl ve ilçe müdürlükleri olarak yoğun bir tempoda Bayburt çiftçilerine hizmet ediyoruz. Mevcut personellerin azim ve fedakarlığı ile birçok proje yürüttük, aramıza katılan yeni personellerimizin de katılımıyla daha da fazla çalışarak yürüttüğümüz proje sayısını arttıracağız.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.