Bayburt SGK İl Müdürlüğüne Nuhoğlu Atandı

  • Haberin Tarihi: 29 Haziran 2015
  • Bu haber 3168 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt SGK İl Müdürlüğüne Nuhoğlu Atandı

 

Bayburt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanan Ali İhsan Nuhoğlu görevine başladı.

Bayburt’ta 2012 yılında il müdürlüğüne atanan Bilal Başer’in SGK genel müdürlüğüne uzman olarak atanması sonrasında, SGK Trabzon İl Müdür Yardımcısı olan Ali İhsan Nuhoğlu Bayburt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanarak görevine başladı.

Ali İhsan Nuhoğlu Kimdir;

01.06.1963 Tarihinde Trabzon ili Of ilçesinde doğdu. İlkokulu Hayrat Merkez İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesinde, Yüksek Okulu Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Memuriyete 1986 yılında Milli Eğitim Bakanlığında, Zonguldak ili Devrek ilçesi Müfettişler İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Trabzon Fatih Lisesi ve Maçka İmam Hatip Lisesinde görev yaptı. Askerlik görevini 1988 yılında yedek subay olarak yaptı.1992 yılında kurumlar arası nakil yaparak Sağlık Bakanlığına bağlı Çarşıbaşı Sağlık Meslek Lisesinde Öğretmen olarak atandı.1994 yılında aynı okulda Müdür Yardımcılığı görevine başladı. 1997 yılında Kurumlar arası nakil yaparak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı Trabzon Sigorta İl Müdürlüğüne İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Trabzon Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezinde Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmekteyken 29.05.2015 tarihinde Bayburt  Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atandı . tarihinde görevine başladı. Nuhoğlu evli ve üç çocuk babası.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.