DOLAR 7,7878
EURO 9,4777
ALTIN 458,82
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bayburt 8°C
Parçalı Bulutlu

Bayburt Özel İdarespor’un Türkiye Kupası’ndaki rakibi belli oldu

Bayburt Özel İdarespor’un Türkiye Kupası’ndaki rakibi belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekimi, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda yapıldı. Bayburt Özel İdarespor’un rakibi Tuzlaspor oldu. 

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme turunda, 2. Eleme turunu geçen 23 takımın yanı sıra Süper Lig’den Yeni Malatyaspor, Hes Kablo Kayserispor, MKE Ankaragücü, Atakaş Hatayspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Fatih Karagümrük, TFF 1. Lig’de yer alan 18 takım, Misli.com 2. Lig’den 39 takım olmak üzere toplam 86 takım yer alacak.
 
Tek maç eleminasyon sistemine göre yapılacak 3. Eleme Turu müsabakaları; 3, 4 ve 5 Kasım 2020 tarihlerinde oynanacak.

3. Eleme turundaki eşleşmeler şöyle:

Tuzlaspor A.Ş. – Bayburt Özel İdarespor

Bodrumspor – Niğde Anadolu

FK Manisa FK – Gümüşhane

Adana Demirspor – Kestelspor

Ankaragücü – Kocaelispor

amsunspor – Muğlaspor

Ankaraspor – Pazarspor

Adanaspor – 68 Aksaray Belediyespor

Fatih Karagümrük – Nevşehir Belediyespor

İnegölspor – Sultanbeyli Belediyespor

İstanbulspor – Elazığspor

Altınordu – Fethiyespor

Kahramanmaraşspor – Somaspor

Beypiliç Boluspor – Hacettepe

Sancaktepe – Serik Belediyespor

Tarsus İdman Yurdu – İçel İdman Yurdu

Zonguldak Kömürspor – Darıca Gençlerbirliği

Afyonspor – Karabükspor Altay – 1922

Konyaspor Uşakspor – Şile Yıldızspor

Atakaş Hatayspor – Şanlıurfaspor

Sakaryaspor – Diyarbekirspor

Yeni Malatyaspor – Artvin Hopaspor

Kırşehir Belediyespor – Yozgatspor

Çorum FK – Eyüpspor

Bandırmaspor – Derincespor

Eskişehirspor – Cizrespor

Kastamonuspor – Amed Sportif

Balıkesirspor – Esenler Erokspor

BB Erzurumspor – Karaköprü Belediyespor

Ankara Demirspor – Mamak FK

Ergene Velimeşespor – Karacabey

Belediyespor Sarıyer – Turgutluspor

Giresunspor – Tekirdağspor

Keçiörengücü – Büyükçekmece Tepecikspor

Hes Kablo Kayserispor – Yomraspor

Vanspor FK – Sivas Belediyespor

Menemenspor – Erzincanspor

Ümraniyespor – Kırklarelispor

Bursaspor – Karşıyaka

Akhisarspor – Etimesgut Belediyespor

Pendikspor – Düzcespor Hekimoğlu

Trabzon – Orduspor

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.