Bayburt Meslek Lisesi Yeni Kampüsünde Eğitime Başlandı

 • Albümün Tarihi: 28 Kasım 2016
 • Bu Albüm 3506 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

 

Bayburt Mesleki ve Teknik Lisesi yeni kampüs binasına taşındı.

Erzurum yol güzergahı üzerinde oluşan eğitim kampüsleri içerisinde yer alan ve eğitim hizmetine başlayan Bayburt Mesleki ve Teknik Lisesinde 520 öğrenci eğitim görüyor. 300 kişilik pansiyona sahip okulda 120 öğrenci yatılı olarak kalıyor. Kız ve erkek öğrenciler için yapılmış olan pansiyon, kız öğrenci olmadığı için pansiyonun tamamını erkek öğrenciler kullanacak.

Bayburt Mesleki ve Teknik Lisesi müdürü Recep Bayhantopçu ve Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcısı Uğur Yılmaztürk, Bayburt Medya kameralarına yaptığı açıklamalarda okulla ilgili önceliği olan en önemli sorunun öğrencilerin ulaşımı ve okul girişinde kavşağın bulunmamasını dile getirdiler. Okul müdürü Bayhantopçu, yeni okulun bazı sorunları olduğunu ancak , teknik bir okul olmaları nedeniyle sorunları kendi imkanlarıyla çözmeye çalıştıklarını belirterek, kampüsün yapımında emeği olan herkese teşekkür ederek, velilerin çocuklarını meslek sahibi olmaları için Bayburt Mesleki ve Teknik Lisesine  yönlendirmeleri beklediklerini ifade etti.

Yeni kampüsle ilgili merak edilen bir çok sorunun cevaplandığı röportajın tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • Abdurrahman
  28 Kasım 2016 22:27

  Bütün okullar geçti şu erkek imam hatip geçmeyecek mi hangi okullar geçecek ki kampüse, ne zaman bitecek çalışmalar ne olur biran önce bitsin yeni okulumuzu dört gözle bekliyoruz hayırlısı …bi cevap gönderin ne olur…

 • adim
  29 Kasım 2016 09:39

  okul müdürümüzün arzetiği eksiklik mütaitlerden kaynaklanan sorun bir çok işi eksik noksan yapıyorlar ve siyasi güçlerini kullanarak dayatmayla işi teslim ediyorlar bütün bayburtta yapılan okul kurum tadilat tamirat işleri böyle hep eksik sonradan içerisine taşınanlar bir çok sıkıntı ile kendi çabalarıyla işi eksikleri tamamlıyorlar buda siyasilerin hatası devlet ihaleyi yapıyor parayı veriyor gelgörki denetim kontrol yok yapılanda baştan savma ötelenerek yapılıyor hep devlet hemde yapılan işten doğru dürüst verim alınamıyor bizim ülkemezin en büyük eksiği işler yapılırken ciddiyet otokontrol sistemi yok denetim yok saldım bayıra allah kayıra sonuçta ortaya çıkana kabuluz deyip üstüne yatıyoruz yeni yapılmış sözde binalar yollar kaldırımlar alt yapı üst yapı vb gibi iki üç sene sonra dökülmeye tamire tatdilata ihtiyaç duyuluyor oda yetmezmiş gibi yapılıyor oda aynen bir iki sene sonra dökülmeye başlıyor sıkı kontrol ve denetim yaptırım olmazsa ülkemiz hep zarar edecek yazık günah milletin malı milli servet burda yazılacak çok şeyler var ama örnek vermek gerekirse belediyemizin işleri yıllardır aynı kısır döngü sürüp gidiyor bayburtta yapılan yatırımların çoğnluğu hep yapım veya teslimatından kısa bir süre sonra sorunlar eksikler çıkmıştır ..

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.