Bayburt İl Genelinde Kazanan 198 Muhtar İsmi Belli Oldu

  • Haberin Tarihi: 16 Nisan 2019
  • Bu haber 428 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt İl Genelinde Kazanan 198 Muhtar İsmi Belli Oldu

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Bayburt İl merkezi Mahalle ve ilçe köyleri, Aydıntepe ilçesi Mahalle ve Köyler, Demirözü ilçesi Mahalle ve Köy Muhtarlıklarını kazanan 198 isim resmiyet kazandı.  

Seçimlerde bazı köylerde muhtarlık seçimlerinde yaşanan itirazlar, Bayburt İl Seçim Kurulu tarafından değerlendirilip neticeye başlandıktan sonra isim listesi resmiyet kazanmış oldu. 

Bayburt Muhtarlar Derneği’nden alınan isim listesi şöyle:

BAYBURT MERKEZ MAHALLE MUHTARLARI

ESENTEPE MAHALLESİ Bekir DEMİR
UZUNGAZİ MAHALLESİ İsmail Hakkı PEKMEZCİ
VELİ ŞABAN MAHALLESİ Ayhan ANTİKA
KARASAKAL MAHALLESİ Zafer BURAK
ŞEYHAYRAN MAHALLESİ Fuat YILDIZ
ZAHİT MAHALLESİ Mahmut ORUN
CAMİİ KEBİR MAHALLESİ Mustafa KUYUMCU
ŞİNGAH MAHALLESİ Ferdi KİKİ
VEYSEL MAHALLESİ Yaşar GÖKÇE
TUZCUZADE MAHALLESİ Kamil ALGAN
KALEARDI MAHALLESİ Arif KALEKAHYASI
MEHMET ÇELEBİ Hacı Mehmet HELVACI
KADIZADE MAHALLESİ Gökhan DEMİRHAN
GENÇOSMAN MAHALLESİ Asaf ALTIKAT

BAYBURT İL MERKEZİ İLÇE KÖY MUHTARLARI

A. ÇIMAĞIL Nihal KABAN A.ÇIMAĞIL
A. KIŞLAK Musa TOSUN A.KIŞLAK
A. PINARLI Gökmen KABAKOĞLU A.SİSNE
ADABAŞI İsmet ALTUNAY İŞBONNOS
AĞÖREN Arif DURSUNKAYA AĞÖREN
AKÇAKUZU Kemal GÜÇLÜ KELENKES
AKDURAN Yunus KARAN ERKELİ
AKSAÇLI Murat HAS HAŞIYA
AKŞAR Ali COŞKUN
ALAPELİT Veysel YERLİ PAZAĞBUN
ALIÇLIK Selahattin ERSOY KESTESİ
ARDIÇGÖZE Necmi ÇAKIR KORKOSOR
ARMUTLU Ali ALTUNBAY ARMUTLU
ASLANDEDE İbrahim KORKMAZ KAN
AYDINCIK İsmail HAŞLAK MALASA
BALCA Selim YILDIZ BERNE
BALKAYNAK Atilla KÖROĞLU ĞADIRAK
BALLIKAYA BURHAN KELEŞ PİGEYİ
BAŞÇIMAĞIL Selami KABAN B.ÇIMAĞIL
BAYIRTEPE İbrahim YAYA SANKOT
BAYRAKTAR Nabi AKÇELİK BAKSI
BUĞDAYLI Zeki KAYMAK A.DANZUT
ÇAKIRBAĞ Selahattin BOZDAĞ ABUSTA
ÇALIDERE Birol ÜNER MÜŞEVEREK
ÇAMDERE Muharrem KARABULUT HAKIĞ
ÇAMLIKOZ Ahmet YILDIZ AHBUNUS
ÇAYIRÖZÜ Hikmet KIZIL AĞUNSOS
ÇAYIRYOLU Mehmet Akif KUROĞLU SÜNÜR
ÇERÇİ Aslan ÖZKAN ÇERÇİ
ÇİĞDEMTEPE Ahmet Hilmi KORKMAZ A.TOMLA
ÇORAK Tacettin ERYILMAZ ÇORAK
DAĞÇATI Mehmet  AYAZ KONDOLOT
DAĞTARLA Rıfkı TÜTÜNEKEN ORTUGU
DANİŞMENT Vildan DAŞTAN DANİŞMET
DARICA Cafer TEMEL DANZUT
DEĞİRMENCİK Eşref BAŞARAN MAM
DEMİRIŞIK İlhami KOÇAK ÇEPE
DEMİRKAŞ Hıfzı AKTAŞ BURNAZ
DİKMETAŞ Abdulaziz DURMUŞ A.HAYIK
DÖVMEKAYA Şinasi TÜRK BERGİCİ
ERENLİ Veysel ALTUN DUDUZAR
GENÇOSMAN Hacı Ahmet YENİTÜRK GIV
GEZKÖY Ahmet TEMİZSOY GEZ
GÖKÇELİ Necati AKBAŞ GÖKÇELİ
GÖKLER Eşref CEYHAN GÖKLER
GÖKPINAR Sadettin ALTUNCU ARUZGA
GÖLDERE Fikret KURBAN CEMELE
GÖLOBA Süleyman MERİÇ VATINAS
GÜDER Yüksel ERDOĞAN GÜDER
GÜLLÜCE Salih BOZDAĞ ZEYLİ
GÜMÜŞSU Mükerrem KELLECİ AĞSUNG
GÜNEYDERE Hikmet YAŞAROĞLU SÖFKER
GÜZELCE Hikmet YAZICIOĞLU MANDAFAR
HACIOĞLU Necdet TÜRK HACIOĞLU
HARMANÖZÜ Burhanettin UZUNHAN MAÇUR
HELVAKÖY Akın ŞAHİN HELVA
HEYBETEPE Nihat AYDEMİR URUMELİ
İĞDİR İbrahim ŞİMŞEK IĞDIR
KABAÇAYIR Nihat SÖYLEMEZ GALISGAVAR
KARLICA Yusuf ABDULLAHOĞLU CIMAVANK
KARŞIGEÇİT Mustafa OKUMUŞ MİLEYHİ
KAVACIK Halil KORKUSUZ GALBURAS
KAVAKYANI Ehsan DURAK MUŞANGAS
KEMERTAŞ Aydın KORKMAZ
KIRATLI Nevzat ÇİÇEK HERORTU
KIRKPINAR Aşkın BATMAZ ÇIPGINIS
KİTRE Kurban ÖZYILDIRIM KİTRE
KOÇBAYIR Zakir KURT PÖRGE
KONURSU Durkaya ESENTÜRK
KOPKÖY Zikri GÜÇLÜ KOP
KOPUZ Köksal SOLĞUN KOPUZ
KOZLUK Zekeriya YAVUZ KIRTASOR
KURBANPINAR Maksut COŞKUN HOPUR
KURUGÜNEY Fatih TAŞ HORSU
MADEN Esmani SAKA MADEN
MANAS Adem KILIÇ MANASI
MASAT Ali BAYHAN MASAT
MUTLU Osman YEĞEN VARIJNA
NİŞANTAŞI Abubekir ALTUNDAŞGL OSLUK
ORTAÇIMAĞIL Adem MEMİŞ O.ÇIMAGIL
ORUÇBEYLİ Selami BATTAL SIPTOROS
OZANSU Halil AKAY TAHSİNİ
ÖRENCE Köksal AYYILDIZ EVEREK
PAMUKTAŞ Ayhan OKUMUŞ ERMENE
PELİTLİ Mehmet BAKSOY CİLANSOR
PETEKKAYA Zeki SARUHAN MUĞNUT
POLATLI Hanefi TURANOĞLU KORMAS
RÜŞTÜ Ertuğrul AKKOYUNLU RÜŞTÜ
SAKIZLI Üner YETİŞEN CILARA
SALKIMSU Hacı Osman PALA HÖRME
SANCAKTEPE Alparslan YOLCU KELEVEREK
SARAYCIK Hacı Arif ÖZTÜRK SARAYCIK
SARIMEŞE Ahmet ÖZEN HAVNUS
SARUHAN Daştan SARIHAN ĞAĞO
SEYDİYAKUP Nazmi ATA SEYDİYAKUP
SIĞIRCI Ersin ŞAHİN SIĞIRCI
SIRAKAYALAR Yılmaz TÜRK ÇİTANOS
SOĞUKGÖZE Abdullah KÖSE BİLDİŞ
SÖĞÜTLÜ Mustafa BUDAK HİNDİ
TAHT Hüsamettin KUYRUK TAHT
TAŞBURUN Ali UZUN MODLOSOR
TAŞÇILAR Bünyami AYIŞIK TAHBUR
TAŞKESEN İsmail Hakkı YILMAZ A.HİNZEVEREK
TAŞOCAĞI Şahin LAÇİN ERGİ
TEPETARLA Ali KILIÇ GARAVER
TOMLACIK Muzaffer ÇEVİK TOMLACIK
UĞRAK Özden ERASLAN VARZAHAN
UĞURGELDİ Cuma ATAMER PARAKOS
ULUÇAYIR Mahmut KAYMAZ ALMIŞKA
ÜZENGİLİ İhsan AKTÜRK AŞGANAS
Y.KIŞLAK Yılmaz YAŞAR Y.KIŞLAK
YANIKÇAM Mehmet YILDIZOĞLU MÜŞEKREK
YAYLALAR Önder ÖZMEN LİPANA
YAYLAPINAR Ahmet YAZICI LUSUNG
YAZYURDU Erol DEMİRHAN ÇAKMAS
YEDİGÖZE Abdullah OUMUŞ DACIRAK
YENİKÖY Kenan KANAT MAĞARA
YERLİCE Yaşar GÜLHAN TAVUKVANK
YEŞİLYURT Arif AKTÜRK MANASTUR
YOLALTI Aydın TUTAR ZAKZIK
YONCALI Mehmet AYDIN ORSOR

AYDINTEPE İLÇESİ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI

AKBULUT KÖYÜ Muhammet ADIGÜZEL
ALACA KÖYÜ Ahmet YAKUT
A.KIRZI KÖYÜ Salih TUTUŞ
BAŞPINAR KÖYÜ Emrah ÇİL
ÇATIKSU KÖYÜ Numan ŞAHİN
ÇAYIRKÖPRÜ KÖYÜ Haili ZENGİN
ÇİĞDEMLİK KÖYÜ Ömer ERKOVAN
DUMLU KÖYÜ Selim YANGÖZ
ERİKDİBİ KÖYÜ Hasan KURT
GÜMÜŞDAMLA KÖYÜ İhsan ALYUNCU
GÜNBULDU KÖYÜ Tahir GÜLAÇ
İNCİLİ KÖYÜ Nihat ERASLAN
KAVLATAN KÖYÜ Yakup KOMAN
KILIÇKAYA KÖYÜ Hasan MALKOÇ
PINARGÖZÜ KÖYÜ Numan AKBAŞ
SIRATAŞLAR KÖYÜ Tuncay BAYRAM
SORKUNLU KÖYÜ Gençağa CAN
SULUDERE KÖYÜ Metin KÖSE
ŞALCILAR KÖYÜ Mustafa  YERLİKAYA
YANOBA KÖYÜ Merdan TOSUN
YAPRACIK KÖYÜ Murat ERASLAN
YAZLIK KÖYÜ Mahmut EMİN
Y.KIRZI KÖYÜ Enver GÜR
AHMET YESEVİ MAH. Emrah AKTAŞ
HACI ALİ EFENDİ MAH. Nurettin ŞENTÜRK
KALE MAHALLESİ Vural ZENGİN
YAKUTİYE MAHALLESİ Emre BİRGÜL

ARPALI BELDESİ MAHALLE MUHTARLARI

ARPALI ÇİÇEKLİ MAHALLESİ Temel DAK
ARPALI CUMHURIYET MAH. Fazıl BOZDAĞ
ARPALI HÜRRİYET MAH. Nurullah IRMAK

DEMİRÖZÜ İLÇESİ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI

DEMİRÖZÜ ESENTEPE  MAH. Murat BALABAN
DEMİRÖZÜ ŞİRİN MAH. Kadir KAYMAK
DEMİRÖZÜ ÇİFTETAŞ MAH. Özgün AYHAN
DEMİRÖZÜ GÜNEŞLİ MAH. Şaban ADIGÜZEL
GÖKÇEDERE PINARBAŞI MAH. Cemil AYÇİÇEK
GÖKÇEDERE YEŞİLYURT MAH. Ahmet ŞEKER
GÖKÇEDERE KARŞIYAKA MAH. Emsal ÇALIOĞLU
AKYAKA KÖYÜ Erdener BALİ
BAYRAMPAŞA KÖYÜ Seçkin ÖNAL
BEŞPINAR KÖYÜ Yener AKTAN
ÇAĞILLI KÖYÜ Resul PAKSOY
ÇAKIRÖZÜ KÖYÜ Nejmi AKSONGUR
ÇATALÇEŞME KÖYÜ Vedat ATLİ
ÇİMENTEPE KÖYÜ Kenan ATABAY
DAMLICA KÖYÜ İbrahim TUZCUOĞLU
DEVETAŞI KÖYÜ Nazır DEMİREL
ELMALI KÖYÜ Katip ATAŞ
EYMUR KÖYÜ Adem BONCUK
GÜÇLÜ KÖYÜ Eyüp KILINÇLI
GÜVERCİNDERE KÖYÜ Adem SAYMAZOĞLU
IŞIKOVA KÖYÜ Müfit KORDALI
KALECİK KÖYÜ Mehmet GÜLSEVER
KARAYAŞMAK KÖYÜ Reşat ALTUN
KAVAKLI KÖYÜ Talim ŞİMŞEK
OTLUKBELİ KÖYÜ Ali KURT
PETEKLİ KÖYÜ Doğu BAYRAM
PINARCIK KÖYÜ Lütfü SÖĞÜT
SERENLİ KÖYÜ Cengiz OKUMUŞ
YAKUPABDAL KÖYÜ Nuh AKYÜZ
YAZIBAŞI KÖYÜ Resul YAKUT
YELPINAR KÖYÜ Ali UÇAR
Y.DİKMETAŞ KÖYÜ Muharrem YILDIZ
Y.PINARLI KÖYÜ Mahmut KOÇ

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.