Bayburt Grup Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor

  • Haberin Tarihi: 16 Temmuz 2017
  • Bu haber 1303 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Grup Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor

Bayburt Grup Özel İdare Spor, bu sezon bir üst lige çıkabilmek için nokta transferler yaparak sezona iyi başlamak istiyor.

Bayburt Grup 2017-2018 sezonu öncesi hazırlıklarını günde 3 antreman yaparak devam ettiriyor. Yeni bir teknik heyetle anlaşarak takımın başına getirdiği Sebahattin Tekin’den başarı bekleyen taraftarlar takımla ilgili gelişmeleri merak ediyor.

Bayburt Grup’un yeni teknik direktör Sebahattin Tekin’in geçmişteki kariyeri kısaca şöyle;10 yıl değişik takımlarda profesyonel futbol oynayan Sebahattin Tekin, önemli ismlerle çalıştı. Mustafa Uğur, Wernel Lorant ve Bülent Korkaz’ın yardımcı antrenörlüğünü yapan Tekin, Mehmet Bulut ve Osman Yozgat’ın yardımcı antrenörlüğünü yaptı. Yozgat spor, Azerbaycan Garabagh, Tokat spor, Kayseri Şeker spor ve en son Erbaspor teknik direktörlük yapan  Sebahattin Tekin 42 yaşında.

Bayburt Grup Özel İdare spor’u hedefi ve müthiş bir taraftarı olduğu için tercih ettiğini belirten Sebahattin Tekin, takımla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Tekin şunları söyledi “ Devamlı olarak Bayburt Grup’u takip ediyordum. Bayburt, hep çalışmayı düşündüğüm ve benim gözümde futbol şehri olan bir yer olduğuna inanıyorum. Burada tek amacımız bir üst lige çıkmaktır. Çalışmalarımız ve transferlerimiz bu doğrultudadır. Şuana kadar 13 ismi transfer ettik. Transferlerimizi yönetimimizle istişare içerisinde yapıyoruz ve transferlerimiz hala devam ediyor. Görüştüğümüz isimler kısa zamanda aramıza katılmış olacaklardır.

Birinci Kamp dönemimiz 10- 25 Temmuz tarihleri arasında Bayburt’ta gerçekleşmiş olacak. Daha sonra 2. kampımız 28 Temmuz 12 Ağustos tarihleri arasında Erzurum’da olacak. Hedefimize ulaşmak için ilimizde ve il dışındaki bütün Bayburtluların desteğine ihtiyacımız olacak. Taraftarlarımızın ve basınımızın desteği olmadan başarıya ulaşmak zordur. Her kesimin desteğini bekliyoruz. Şimdiden Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.