Bayburt Esnafı İkinci Sanayi İçin Gün Sayıyor

 • Haberin Tarihi: 29 Eylül 2014
 • Bu haber 2218 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt Esnafı İkinci Sanayi İçin Gün Sayıyor

Bayburt Kayışkıran Sanayi Sitesinde esnaflar için yapılan işyerlerindeki umutlar 2015 yılına kaldı.
128 adet işyerinin yapıldığı ve istenildiğinde 250 işyeri kapasitesine ulaşma imkanına sahip olan ve 2014 yılında yüzde 85 inin tamamlandığı Kayışkıran Sanayi Sitesi Kooperatifinin Başkanı Veli Cankıroğlu yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, ” Sanayi sitemizin 2014 yılında tamamlanmasını hedefliyorduk ama üyelerimizin ödemelerindeki aksamalar nedeniyle ve alt yapıdaki elektrik ve asfalt konusundaki sorunlarımızın giderilmesi konusunda yaptığımız girişimlerden kaynaklanan zaman aşımı nedeniyle bu hedefimiz tutmadı. Aras elektrik kurumuyla sanayi sitemizin elektrik sorununu yaptığımız görüşmeler sonrasında halletmiş durumdayız. Karayolları Genel Müdürlüğüyle yaptığımız görüşmelerde ise asfalt yapımı konusunda bizlere yardımcı olmalarını talep ettik. Kendilerinden olumlu bir cevap bekliyoruz, diyen Cankıroğlu, 2015 yılında üyelerimiz Kayışkıran Sanayi Sitesinde işbaşı yapmış olacaklardır” diye konuştu.
Bayburt Kayışkıran Sanayi Sitesi 2015 yılında hizmete başladığın Bayburt’ta ilk kez iki adet geniş kapsamlı esnaf sanayi sitesi faaliyet yapmış olacak.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • KIRZILI
  2 Ekim 2014 18:49

  Valla kaç senedir yapılıyor bitsin artık önemli bir yer

 • üyeler
  6 Ekim 2014 19:17

  2014te teslim olacaktı ozamanki paralar alındı o paralarla yapacakları bile daha yapılmadı şimdi yine ödeme isteniyor 1 senede sadece ön tarafın kapıları yapılmış diğer hiçbir işyok arkaların daha duvarları sıvaları yapılmamış bakalım ne olacak habire para isteniyor nereye kadar bilmiyorum

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.