Bayburt Doğaltaş Fabrikasında Açılış Öncesi İncelemeler

 • Haberin Tarihi: 9 Şubat 2017
 • Bu haber 1497 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt Doğaltaş Fabrikasında Açılış Öncesi İncelemeler

Doğal Taş Bilgilendirme toplantısı Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. 

Bayburt taşını marka haline getirecek Doğal Taş Sektöründe Bilgi ve Teknolojiye Dayalı Üretim Modeli Projesi’nin paydaşları durum değerlendirmesi yapmak üzere Doğal Taş Fabrikası’nda bir araya geldi.

Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında toplanan proje ortakları süreç hakkında bilgi alış verişinde bulundu. Projede gelinen aşama ve bundan sonraki süreç hakkında çeşitli sunumlar yapıldı.

Toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede Bayburt’un marka değer olma yolunda önemli projelerinden biri olan Bayburt Doğal Taş Fabrikası’nın gelinen süreç itibariyle planlanan takvime göre çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Vali İsmail Ustaoğlu, “Önümüzdeki süreç içerisinde fabrikamızın açılışının planlandığı bir süreci yürütüyoruz. Bundan sonraki süreçte fabrikamızla ilgili sektörler arasında güçlü bir bağ kurmaya çalışmak bizim en önemli gündemimiz olacak.” diye konuştu.

Fabrika çalışmalarının planlanan takvime göre sıkıntısız bir şekilde devam ettiğini belirten Vali Ustaoğlu,  toplantı sonunda katılımcılara teşekkür ederek, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Toplantıya, Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Doğal Taş Fabrikası Genel Müdürü Tamer Çelik,  Organize Sanayi Müdürü Mete Emir, Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe,  Teknik Yardım Ekibinden Takım Lideri Alberto Gomez, Üretim Uzmanı Nelson Almeida, ilgili kurum temsilcileri ve sektör temsilcileri katıldı.​

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • İBRAHİM ERDOĞAN
  16 Şubat 2017 19:11

  “DEMİRYOLU GELMEZ İSE ,TAŞ FABRİKASI ÇALIŞMAZ.,NEDENMİ”MALİYETE YANSIRDA ONDAN.???,
  “BÜTÜN YETKİLİLERE ÖNEMLE DUYRULUR”RİZE,Lİ TÜCCAR.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.