Bayburt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Coşkuyla Karşılayacak…

  • Haberin Tarihi: 10 Kasım 2017
  • Bu haber 1768 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Coşkuyla Karşılayacak…

AK Parti il başkanı Fatih Yumak, 19 Kasım 2017 Pazar günü yapılacak olan 6.Olağan İl Kongresi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Bayburt’u ziyaretiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

19 Kasım 2017 Pazar günü Bayburt’un tarihi günlerden birisini yaşayacağını belirten AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, “ Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah nasip ederse bir kez daha şehrimizde ağırlama onuruna sahip olacağız.  19 Kasım Pazar günü saat 13.oo de Kapalı Spor Salonunda 6.Olağan İl Kongremize Sayın Cumhurbaşkanımız teşrif edeceklerdir. Kongremizi gerçekleştireceğimiz salonun kapasitesinin yetersiz olacağını düşünen vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanımızın konuşmalarını dinleme imkanına sahip olamayacakları konusunda endişelerinin olduğu bilgileri bizlere ulaşmaktadır.

Bayburt olarak bizler Sayın Cumhurbaşkanımızı Türkiye genelinde en yüksek oranda destekleyen illerin başında geldik. Sayın Cumhurbaşkanımızda Bayburt’u her zaman ayrı bir yerde değerlendirmiş ve geçmişte ilk mitinglerinin bazılarını Bayburt’ta yapmıştır. Şimdi ise Allah bizlere nasip etti ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 81 il içerisinde yine ilk kongreyi Bayburt’ta gerçekleştireceğiz.

“Cumhurbaşkanımıza olan sevgimizi bir kez daha kanıtlayacağız”

Kongre günü Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelişinde, Kapalı Spor Salonun etrafında toplanacak olan vatandaşlarımızın rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız helikopterle ilimize geleceği için, aşağıda oluşturacağımız coşkulu kalabalığı görünce büyük bir ihtimalle kendisini bekleyen halkımıza hitap ettikten sonra kongre salonumuza teşrif edeceklerdir. Bu anlamda, bütün seçimlerde yaptığımız ve mitinglerde gerçekleştirdiğimiz gibi Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha aynı coşku ve şevkle karşılayarak ona olan sevgimizi bir kez daha ortaya koyacağımızdan partim ve teşkilatım adına hiçbir endişem yoktur. İnşallah halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde bizlere yakışanı yapacağız.

“Sayın Bakanımızı mahcup etmeyeceğiz”

İlimiz için yüzyılın fırsatı olarak değerlendirdiğimiz, Bayburt’ta bizlerin en büyük gücü ve destekçisi olan Sayın Bakanımız Naci Ağbal’ın, Sayın Cumhurbaşkanımızın Bayburt’a geliş sürecinde çok büyük katkıları olmuştur. İnşallah bizler Sayın Bakanımızı, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı mahcup etmeyeceğiz. 19 Kasım günü halkımızın oluşturacağı birliktelik ruhuyla kongre salonumuzun etrafında toplanacak ve inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın Bayburt’tan mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmasına da vesile olacağız.

Sayın milletvekilimiz Şahap Kavcıoğlu’da süreci yakından takip ediyor. Kendisiyle yaşadığımız süreçle ilgili diyaloglarımız devam ediyor.  Sayın Bakanımızı ve Sayın vekilimizi mahcup etmeden ve güvenlerini bir kez daha yenileyerek, Bayburt’umuzun Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini net bir şekilde ortaya koyacağından benim hiçbir şüphem yok. Bu vesile ile 19 Kasım 2017 Pazar günü Kapalı Spor Salonu ve meydanına tüm halkımızı bir kez daha davet ediyorum” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.