Bakan Ağbal, Üniversite Öğrencilerine Dergi İçin Röportaj Verdi

  • Haberin Tarihi: 9 Nisan 2018
  • Bu haber 391 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bakan Ağbal, Üniversite Öğrencilerine Dergi İçin Röportaj Verdi

Hafta sonu Bayburt’ta olan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Üniversitesi öğrencileri tarafından çıkarılan “Mürekkep Lekesi” dergisinin yayın ekibi ile röportaj gerçekleştirdi.

Röportaj sonrası öğrencilerin sorularını yanıtlayan Bakan Ağbal, kitap okuma ve proje üretme konusunda tavsiyelerde bulundu.

Dede Korkut Kampüsü’nde açık havada gerçekleşen röportaja, Ağbal’ın yanı sıra, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Milletvekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Ak Parti İl Başkanı Fatih Yumak, kurum amirleri, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Öğrencilik yıllarındaki azmi ve yaşadığı problemler ile siyasete giriş hikayesi hakkında bilgiler veren Ağbal, kitap okumayı hala çok sevdiğini ve ülkenin kalkınması için öğrencilerin bol bol kitap okuyarak girişimci bir ruha sahip olmaları gerektiğini ifade etti. Kendi öğrencilik dönemi ile şimdiki imkanlar arasında çok fark olduğunun da altını çizen Ağbal, öğrencilerin özverili çalışmalarından dolayı çok memnun olduğunu ifade etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.