Bakan Ağbal, Bayburtluları Yakından İlgilendiren Konuları Anlattı

 • Albümün Tarihi: 8 Ocak 2017
 • Bu Albüm 2424 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Maliye Bakanı Naci Ağbal basın mensupları ve daire amirleriyle bir araya gelerek fikir paylaşımında bulundu.

Hafta sonu Bayburt’a gelen Maliye Bakanı Ağbal sık aralıklarla yaptığı toplantılara yerel basın ve daire amirlerini de ekleyerek, 2016 yılında İl genelinde yapılan yatırımlar ve 2017 için planlanan projeleri anlattı.

Bayburt için en hayati olarak gördüğü projelerin başında Bayburt Üniversitesi’nin büyümesi olduğunu vurgulayan Ağbal, Yeni hastane, Salyazı hava limanı, Organize Sanayisinin son duru, Karaçam tüneli projesi, Polis okulunun gelişmesi, Açık cezaevi inşaatı, Askeri kışlanın yer değişikliği, Çağrı merkezi ve geleceğe yönelik yeni çağrı merkezinin açılacağı, Köylerdeki içme suyu sorunlarının çözüme ulaşması, Kentsel dönüşüm projeleri gibi bir çok konuyla ilgili detaylı açıklamalar yaptı.

Bayburt Öğretmen Evi’nde Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından düzenlenen istişare toplantısına Vali İsmail Ustaoğlu, Milletvekili Doç Dr. Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal, yerel basın mensupları ve daire amirleri katıldı.

Yapılan önemli açıklamaların detaylarının tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

 

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • murat
  8 Ocak 2017 18:40

  SAYIN BAKANIM BAYBURT TA MARKETLER ZİNCİRİ KURULDU BUNA BİÇARE ESNAF BATI AKP Lİ OLMAYANA İŞYOK NASIL BİR ADALET BU YETER BAYBURT TU SEVİ YORUM DİYEN DIŞARDA YATIRIM YAPIYOR BEN BAYBURT TU SEVİYORUM AMA BÖYLE BİŞE YOK ADALET İSTİYORUM TÜM İHALELER AKP Lİ OLAN LARIN BİZ VATANDAŞ DEYİLMİYİZ BİZ VATANI SEVEN SAHİP ÇIKAN DEYİLMİYİZ YETER ARTIK BAYBURT BATI SANAYİDE DÜKANIM VAR 15 SENEDİR RUHSAT VERMİYO AMA VERGİ ALIYO ADALET İSTİYORUM..

 • Bayburt
  9 Ocak 2017 15:22

  Sayın bakanım ve sayın rektörümüz, Bayburta bayburtlu akademisyen almıyorsunuz, şartları sağladığı halde alınmayan bir sürü akademisyen var. Kolay gelsin ümit ederiz bundan sonra kimsenin hakkı yenmeden bayburtlu kardeşlerimiz de bir yerlere alınır.

 • bunyamın
  11 Ocak 2017 13:57

  sayın bakanım sayın millet vekilim sayın belediye başkanım ve değerli mülki amirlerim bayburtlu olduğumuz icin gurur duyuyorum aydıntepede yaşayan vatandaş olarak ilçemize sizlerin el atmasını istiyoruz bayburt olarak hep birlikte kalkınmamız gerekiyor saygılarımla

 • Fazil Selim
  5 Şubat 2017 23:50

  Merhaba,

  Helal olsun. Ne bakan, ne mebusan, her türlü kimlikten münezzeh böyle bir şahsiyetin memleketinden olduğum için gurur duyuyorum. Bu kadar memleket meseleleri ile alakadar olması millet olarak zaten tek beklentimiz. Neyse ben de konuşmada bahsi geçen kütüphane hizmeti ile ilgili bir fikrimi sunmak isterim. Bilindiği gibi Tuzcuzade mahallesinde herkesin gözü önünde olan ama bir türlü görünmeyen veya görülmek istenmeyen bir külliyemiz var. Tuzcuzade Camii, Paşaoğlu paharı, ve Hamamı. Varisi tüm Bayburtluların teşkil ettiği bu kültür miraslarından hamamın kütüphane olmasını teklif ediyorum. Hatta kültür merkezi olarak ta düşünülebilir. Zira böyle bir proje olarak yeteri kadar alana sahip. Hamam görünümü bozulmadan dış ve iç restorasyonu yapıldıktan sonra hizmete geçirilebilir.

  Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.