Bakan Ağbal, “Bayburtlu Pazar Akşamı Tarih Yazacak”

  • Albümün Tarihi: 14 Nisan 2017
  • Bu Albüm 1270 defa okundu.
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Bayburt 21 Şubat Küçük Sanayi Sitesi’ndeki işyerlerinin ruhsat dağıtım törenine katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal, 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Anayasa değişikliği oylamasında Bayburtlunun tarih yazdıracağını söyledi.

Referandum seçimi öncesi Bayburt’a gelen Maliye Bakanı Ağbal, sanayi esnafının ruhsat dağıtımı töreninde önemli açıklamalar yaptı. Özellikle Bayburt’a gelerek anayasa değişikliğine karşı olduklarına dair açıklama yapanları sert sözlerle eleştirdi.

Ağbal, “Anayasa değişikliği konusuna dışarıdan Bayburt’a gelip söz söyleyenlere söyleyeceğimiz tek bir şey var, siz önce geçmişinize bakın. Zamanında milli iradeye kast eden, milli iradeyi alt üst eden, demokrasi dışı vesayet makamları ortalıkta dolaşırken birilerine selam çakarken siz o gün ortalarda yoktunuz. O vesayet makamlarının karşısında önünüzü ilikliyordunuz. Onlara şakşakcılık yapıyordunuz. Bu gün tek adam diyenler, o dönemlerde vesayet makamlarının kulu ve kölesiydi. Bu nedenle Bayburtlu söyleyene bakar daha sonra geçmişine bakar ve karar verir” dedi.

Bayburt’a geldiğinde en çok sanayi esnafını ziyaret ettiğinde mutlu olduğunu dile getiren Bakan Ağbal’ın işyeri tapu dağıtımı öncesi yaptığı konuşmaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

21 Şubat Küçük Sanayi Sitesi’ndeki işyerlerinin ruhsat dağıtım törenine Ağbal’ın yanı sıra AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal, İl Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Esnaf Odaları Başkanı Selahattin Karaman, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Sekmenli ,21 Şubat Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Cengiz Kahraman ve esnaflar katıldı.

 

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.