Avrupa’da Başarı Elde Eden Sporcular Ödüllendirildi

  • Haberin Tarihi: 23 Ağustos 2017
  • Bu haber 784 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Avrupa’da Başarı Elde Eden Sporcular Ödüllendirildi

Hırvatistan’ın Zagreb şehrinde 15-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Avrupa Şampiyonası’nda Judo’da dünya üÜçüncülüğü  elde eden  Özgür Yılmaz ile Judo’da dünya üçüncülüğü derecesi bulunan Hasan Yılmaz, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan tarafından altınla ödüllendirildiler.

Milli sporcuların elde ettikleri başarılarla uluslararası arenada bayrağımızı göndere çektirdiklerini ve ülkemizi gururlandırdıklarını ifade eden Vali Pehlivan, Özgür Yılmaz ve Hasan Yılmaz’ın bu anlamda gençlerimize örnek olduklarını belirtti. Vali Pehlivan, gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin judo ve benzeri sporlar sayesinde daha sağlıklı gerçekleşeceğine dikkat çekerek Bayburt Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde ülkemiz adına ter döken her iki milli sporcuya ilimize sundukları katkılar dolayısıyla teşekkür etti. Milli Judocuları başarıları dolayısıyla altınla ödüllendiren Vali Pehlivan her iki sporcuya katılacakları müsabakalarda başarılar diledi.

Valilik makamında gerçekleşen törende Milli sporcular Özgür Yılmaz ve Hasan Yılmaz’a Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür  vekili Ahmet Karslıoğlu, Bayburt Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şerif Bayram ile Judo Antrenörü Seçkin Ofluoğlu katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.