Bayburt 24°C
Az Bulutlu
Bayburt
24°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz26°C
Pts27°C
Sal24°C
AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak teşkilat yöneticileriyle birlikte yaşlı ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Yaşlılar başımızın tacıdır diyen Yumak, “ Toplumumuzun bereketi koca çınarları yaşlılarımızı İl merkezi , Aydıntepe ve Demirözü ilçelerimizde ziyaret ederek hatırlarını sorduk, hayır dualarını aldık. Tüm yaşlılarımızın ‘Yaşlılar Haftası’nı kutluyor kendilerine Cenab-ı Allah’tan sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.