Ak Parti’den Aydıntepe’ye Bakan Ziyareti

  • Haberin Tarihi: 31 Mayıs 2014
  • Bu haber 1011 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’den Aydıntepe’ye Bakan Ziyareti

Aydıntepe İlçesinedeki belediye seçimine bir gün kala ilçeyi ziyarete gelen Bayındırlık ve İskan eski bakanı Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz Özak, seçim çalışmasına katıldı.

Seçim çalışmalarına Özak’ın yanısıra Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan, ve yönetim kurulu üyeleri de katıldılar.

Aydıntepe’de kurum ziyaretleri yapıldıktan sonra açıklama yapan Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 1 Haziran 2014 Pazar günü Aydıntepe’de yapılacak seçimler için çalışmaları son hızıyla sürdürdüklerini belirterek, “ Bugün de aramızda hükümetimizin eski bakanlarından Trabzon Milletvekilimiz Faruk Nafiz Özak çalışmalarımıza eşlik ediyor. Kendisini aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Aydıntepe’deki seçim çalışmalarına katıldığı için kendisine teşekkür ediyorum ”dedi.

Aydıntepe ve çevresine yabancı olmadığını ifade eden Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz Özak ise, “ Ben de bu bölgenin yetiştirdiği birisiyim. Pazar günü Aydıntepe ilçemizde tekrarlanacak olan seçim için bugün Bayburt Milletvekilimiz Bünyamin Özbek ve Bayburt teşkilatımızla beraber seçim çalışmaları yapıyoruz. Bayburt’a hükümetimizin ve belediyelerimizin ne kadar hizmet getirdiği ortadadır. Çok yakında Karadeniz ile Doğu Anadolu’yu birbirine bağlayacak olan Araklı ve Kop tüneli devreye girecektir. Özellikle Araklı tünelinin Aydıntepe ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Ak belediyeciliğin Aydıntepe’de devam edeceğine inanıyorum. 1 Haziran 2014 seçimlerinin Aydıntepe ilçemize hayırlı olmasını diliyorum ”ifadelerini kullandı.

Not:Bayburt Medya olarak 1 Haziran 2014 Pazar günü Aydıntepe’de yapılacak olan seçiimle ilgili bütün gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.