AK Parti Bayburt Kadın Kolları Başkanlığına Atamer Getirildi

  • Haberin Tarihi: 10 Mart 2018
  • Bu haber 637 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti Bayburt Kadın Kolları Başkanlığına Atamer Getirildi

AK Parti Bayburt İl 5. Kadın Kolları Olağan Kongresinde Kadın Kolları Başkanlığına Dilek Ünver Atamer getirildi.

Şair Zihni Kültür Merkezi Salonunda gerçekleşen ve kadınlar tarafından yoğun ilgi gösterilen kongreye, Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr. Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, İl ve İlçe kadın kolları yöneticileri ve AK Partili kadınlar katıldı.

2019 seçimlerinde Bayburt’un Türkiye birincisi olacağını söyleyen Maliye Bakanı Naci Ağbal, “Bu seçime oluşturulan milli mutabakat çerçevesinde Bayburt içinde de birliğimizi, beraberliğimizi güçlendirerek gideceğiz ve hem mahalli idareler seçimlerinde hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir defa daha inşallah Türkiye birincisi olacağız.” dedi.

Ağbal, Şair Zihni Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti Bayburt Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde yaptığı konuşmada, ilk kurulduğu andan itibaren büyük bir özveri ve gayretle çalışarak davayı bugünlere getiren tüm teşkilat üyelerine teşekkür ettiğini söyledi.

Eski Türkiye’de vatandaşa tepeden bakan bir devlet anlayışının olduğunu ifade eden

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, “ O zalim devlet baba gitti, onun yerine belki haşmetli durduğu için sizi heyecanlandıran, saygı duyduğunuz ama zalimin karşısında dimdik durduğunu bildiğiniz, mazlumun karşısında boynu bükük oturabilen, gözyaşı dökebilen, küçük bir çocuk ‘Cumhurbaşkanım evimize gelir misiniz? Bir çayımızı içer misin?’ diye elinden çekiştirince onun peşinden koşup giden bir lider geldi, Recep Tayyip Erdoğan geldi. O liderin arkasında 15 Temmuz’da olduğu gibi genci kadını, erkeği yaşlısı ile her kesimden insanıyla kenetlenen bir millet vardı artık. AK Parti çatısı altında da Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve onların kadrolarının gücünün akasında da sizler varsınız. Sizler bu davanın gizli kahramanlarısınız.”

AK Parti kadın teşkilatlarının öneminin vurgulandığı ve önemli mesajların verildiği kongrede yapılan konuşmaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

AK Parti Bayburt 5. Olağan İl Kadın Kongresinde Dilek Ünver Atamer’in başkanlığında oluşan yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Yönetim Kurulu Üyeleri

Aliye Durmuş

Elif Dumlupınar

Elif Bostancı

Emine Coşar

Esra Şipal

Gülgün Pörge

Hatice Çubukcu

Havva Yılmaz

Hülya Şereflioğlu

Kübra Taşcıoğlu

Lütfiye Karaaslan

Nejla Yağcı

Netice Keleş

Nuray Hancı

Saliha Yılmaz

Sefa Bekmezci

Semanur Battal

Solmaz Cebe

Süheyla Kırmızıoğlu

Sümeyra Çalışkan

Tülin Saka

Ümmügülsüm İpek

Vildan Dursun

Zeynep Karakolcu

Üst Kurul Delegeleri

Dilek Ünver Atamer

Esma Okumuş

Filiz Öztürk

Süheyla Kırmızıoğlu

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.