AK Parti, Bayburt Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

  • Haberin Tarihi: 12 Ocak 2019
  • Bu haber 601 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti, Bayburt Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

 

AK Parti Bayburt’ta 5 Belediye Başkan Adayı için tanıtım töreni düzenledi. 

Bayburt Şair Zihni Kültür Merkezi’nde düzenlenen tanıtım törenine AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Erol Kaya’da katıldı. 

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği tanıtım programına, Bayburt Milletvekili Fetani Battal, AK Parti İl Başkanı Hacı Ali Polat, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Belediye başkan adayı Fatih Yumak, Aydıntepe belediye başkan adayı Fatih Eraslan, Demirözü belediye başkan adayı Arslan Gürer,  Arpalı beldesi belediye başkan adayı Abdurrahman Polattimur ve Gökçedere beldesi belediye başkan adayı Doğan Ay ve partililer katıldı. 

Bu seçimde üç tür adayımız var diyen AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Erol Kaya, “ Birincisi, AK Parti’nin adayları, ikincisi, MHP’nin adayları, üçüncüsü ise, Cumhur adayları var. Özellikle bütün AK Parti mensuplarından istirham ediyorum, Cumhur İttifakı’nın hukukunu koruyacağız. Bayburt’ta Cumhur İttifakı yok ama bu hukuku korumak hepimizin görevidir. Bu MHP’li kardeşlerimizin ve bizim görevimizdir.” dedi. 

Yapılan diğer konuşmalarda Bayburt Belediye başkan adayı Fatih Yumak, Bayburt’ta bir oyun bile önemli olduğunu vurgulayarak dikkat çeken açıklamalar yaptı.  

Dava sahibi olarak üzerine düşen görevi yapacağını belirten Belediye Başkanı Mete Memiş ise, “ Kamuoyunda farklı ifadeler konuşulsa da biz oturduğumuz koltuklardan paye kazanmak için bu makamlarda bulunmadık. Belediye başkanı olmadan da bu davaya hizmet edileceğine inanıyoruz. Mete Memiş olarak belediye başkan adayımızı sonuna kadar destekleyeceğim” ifadelerini kullandı.   

Milletvekili Fetani Battal, konuşmasının bir bölümünde mevcut belediye başkanlığı yapan ancak aday gösterilmeyen Demirözü Belediye başkanı Selami Ersen, Arpalı beldesi belediye başkanı Şadi Terzi ve Gökçedere Belediye başkanı Necmettin Bakır’a önemli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek genç ve dinamik kadrolarla yola devam edeceklerini söyledi. 

Tanıtım toplantısında yapılan bütün konuşmaları görüntülerde izleyebilirsiniz.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.