Aile Yaşam Merkezi Kütüphanesi sınavlara hazırlanan öğrencilerin hizmetinde
![Aile Yaşam Merkezi Kütüphanesi sınavlara hazırlanan öğrencilerin hizmetinde](https://www.bayburtmedya.com/wp-content/uploads/2024/05/aaa.jpg)
Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde bulunan kütüphane sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerin hizmetine sunuldu.
Sınavlara hazırlanan öğrencilerin, rahat ve konforlu bir ortamda ders çalışmalarının sağlanması amacıyla hayata geçirilen uygulamada öğrenciler hafta içi her gün 08.00 – 17.00 saatleri arasında Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nin bu hizmetinden yararlanabilecek. Uygulama sayesinde öğrenciler sessiz bir ortamda gönül rahatlığıyla sınava hazırlanacak.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş yerel yönetimlerin genç, yaşlı, çocuk ayrımı yapmadan toplumun her kesimine hizmet ulaştırmak zorunda olduğunu belirterek, “Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Onların okuyan, analitik düşünceye sahip, kendilerini iyi yetiştirmiş bireyler olarak topluma hizmet etmesi bizler için çok önemli. Biz de Bayburt Belediyesi olarak elimizde bulunan imkânları öğrencilerimiz için seferber ediyoruz. Aile Yaşam Merkezi Kütüphanesi hem şehir merkezinde bulunması açısından ulaşımı kolay hem de konforlu, sessiz ve nezih bir ortamda öğrencilerimize ders çalışma ortamı sunuyor.” İfadelerini kullandı.
Halk Eğitim Merkezi var, Aile Yaşam Merkezi kurs açar.. İl Kütüphanesi var, Aile Yaşam Merkezi kütüphane kurar. Fitnes Salonları var, Aile Yaşam Merkezi Fitnes Salonu açar.. birilerinin showu için bu kadar masraf gereksiz. verin bir kuruma hayırlı bir iş görülsün. saçma sapan işler için koskoca binayı heder etmeyin.
ALLAH AŞKINA DAHA SINAVMI KALMIŞ DALGAMI GECİYORSUNUZ RTE AÇIKLADI ÜLKEYE ALIM YOK DAHA EMEKLİ OLURSA YERİNE ADAM ALACAKLAR ALLAHTAN KORKUN NE DİR BU
yani doğru diyorsunu kardeşim insanların hayallerini caldılar bizde hakkımızı helal etmiyoruz .
Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde bulunan kütüphanenin sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerin hizmetine sunulması çok güzel ve örnek bir uygulama.Kütüphane içeriği daha da zenginleştirilebilir.İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde tanıtımı ve geniş öğrenci grubu tarafından kullanımı sağlanabilir.Tebrikler…
Tebrikler güzel olmuş