Ahmet Özhan Şölenlerde Sahne Aldı…

 • Haberin Tarihi: 15 Temmuz 2017
 • Bu haber 698 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Ahmet Özhan Şölenlerde Sahne Aldı…

23.Uluslararası Bayburt Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni etkinlikleri Türk Tasavvuf Müziği’nin önemli isimlerinden Ahmet Özhan sahne almasıyla devam etti.         

Cumhuriyet caddesinde gerçekleşen programda ilk olarak sahneye çıkan Fatih İnce ve Sazendeler seslendirdikleri tasavvuf müziği eserleriyle geceye renk katarken Fatih İnce ve Sazendelerin ardından sahne alan Ahmet Özhan ise yine tasavvuf müziğinin en güzel örneklerini dinleyiciler ile paylaştı. Bayburtluların tasavvuf musikisine doyduğu gece Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Mete Memiş’in Özhan’a gecenin anısına plaket takdim etmesiyle sona erdi.

Konsere, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Kazakistan Kızılorda Şehri Valisi Makaşef Sultan, Belediye Başkanı Mete Memiş, Vali Yardımcıları Mutlu Almalı ve Tamer Kılıç, Garnizon Komutanı Tank Albay Davut Balibaşa, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, İstanbul Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Faruk Kılıçaslan, Samsun Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Tali, Ankara Bayburt  Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Bayram, Gölbaşı Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yüksel Kaymak ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • sinan
  15 Temmuz 2017 11:57

  bari su alanın tam kare fotoğrafını atsaydınız bune 15 kişiyle konsermi olur küçücük bi konser için günlerce yolların kapanmasına değdimi küçücük şehir heryer şantiye bi de ana yolu kapatmak kadar saçma bi durum olamaz olmamalıda

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.