Ağbal’dan, Bayburt’la İlgili Önemli Açıklamalar

 • Albümün Tarihi: 21 Ağustos 2016
 • Bu Albüm 3669 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Maliye Bakanı Naci Ağbal geldiği memleketinde asfalt şantiyesinde, Esnaf Sanayi Sitesinde ve Milli Eğitim kampüsünde incelemeler yaptı.

İncelemeler sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakanı Naci Ağbal, “Türkiye’nin terör örgütleriyle yürütmüş olduğu mücadelenin bu tür saldırılarla hiçbir şekilde akamete uğraması asla mümkün değildir.” dedi.

Genç Osman Mahallesi Çilçil mevkisinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan Milli Eğitim Kampüsünde incelemelerde bulunan Bakan Ağbal, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, dün gece Gaziantep’te terör saldırısı meydana geldiğini belirterek, “Öncelikle terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz, kınıyoruz. Türkiye’nin terör örgütleriyle yürütmüş olduğu mücadelenin bu tür saldırılarla hiçbir şekilde akamete uğraması asla mümkün değil. Her türlü terörle, PKK, DEAŞ, FETÖ, DHKP-C terörüyle, hangi terör örgütü olursa olsun, Türkiye’nin mücadelesi kararlı bir şekilde devam edecek ” diye konuştu.

Bayburt’ta yapılan yatırımları sıralayan Ağbal, “Bayburt her geçen gün istenilen seviyelere ulaşacaktır. Bu konuda hep birlikte elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz” dedi. Bayburt’la ilgili önemli açıklamalar yapan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Sanayi sitesinin altyapısı, Spor Kompleksi, Organize Sanayi Yatırımları, Askeri Kışlanın taşınması ve Alp yapı gibi bir çok merak edilen konulara açıklık getirdi. Yapılan açıklamaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

Bakan Ağbal’a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal , CHP İl Başkanı İbrahim Kaldırımoğlu, bazı STK temsilcileri ve kurum amirleri katıldı.

ı.

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • ali
  22 Ağustos 2016 12:06

  yıllar önce Bayburt üniversitesi ilk rektörü çok güzel bir tesbitte bulunmuştu bayburtta yerel yönetimin hizmet vermesi çok zor çünkü ne gücü nede personeli buna müsait değil şimdi sayın bakanım ve vekilim sizlerde bunu görüyorsunuz ilgili baklanlıkların takibi ve yönlendirmesi ile birşeyler yapılabilir. aksi muvcut yerel yöneticilerden beklenirse bu sonuç hüsran olur. alt yapıyı yapan şirketleri takip etmeyi ve eksiklerini yaptırmayı bile zorla denetim yapan belediyeden çok faza bişeyler beklememek lazım. düşünebiliyuormusunuz 3 dönem lik iktidar belediyesinden memnun olan bir vatandaş yok bu nasıl bir iştir. belediye baştan aşağı elden geçmeli maaş vermek için makamlara getirilenlerden arındırılmalı. ..

 • bayburt
  22 Ağustos 2016 13:08

  sayın bakanım eski sanayi ile ilgili çalışmalarınız varmı ?

 • osman
  23 Ağustos 2016 13:32

  belediyenın görevleri halk ile ilişkileri verilen sözler bunlar hakkında belediye başkanlığına talip kişilerin belediyecilik hakkında seminer almalarılazım ne mezunu olduğunun önemiyok. seminersonunda imtihana tabi tutuıup sonra görev verilmeli çünkü vatandaşın beklentisi yüksek gelişimini, tamamlamamış kişilerden usandı artık Bayburt. Hangi kurum müdürü olursa olsun görevini (bayburta hizmet) babı ndan yapmıyorsa gitsin.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.