Abbas Güçlü, Eğitimcilere – Ailelere ve Gençlere Seslendi

  • Haberin Tarihi: 18 Aralık 2018
  • Bu haber 844 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Abbas Güçlü, Eğitimcilere – Ailelere ve Gençlere Seslendi

 

Araştırmacı gazeteci ve televizyon programcısı Abbas Güçlü, hafta sonu Halk TV Genel Yayın Koordinatörü Serhan Asker’in eğitim konusundaki sorularına çarpıcı cevaplar verdi. 

Son günlerde Bayburt ve Bayburt Üniversitesi ziyaretleri sonrası köşe yazılarında Bayburt’tan ve Bayburt Üniversitesinden övgü ile söz eden ve bir şekilde Bayburt’u eğitim konusunda gündeme taşıyan araştırmacı gazeteci, Genç Bakış isimli televizyon programı yapımcısı Abbas Güçlü, konuşma esnasında Bayburt üniversitesiyle ilgili de şunları söyledi, “Dün Bayburt’taydım orada öyle güzel bir üniversite yapılmış ki, devlet 400 milyon liraya harcayarak bir üniversite oluşturmuş. Bayburt Üniversitesine en iyi hocaların ve en iyi öğrencilerin de gitmesi lazım, ona göre de en iyi hocaların bu üniversitede görev yapması gerekir” dedi.  

Hafta sonu Halk TV televizyonunda eğitim konusunda yaptığı çarpıcı açıklamalarla Milli Eğitim konusundaki sorunların nedenleri ve çözüm önerilerini detaylı bir şekilde anlatan Güçlü’nün açıklamalarının eğitimciler, aileler ve gençler için büyük önem arz etmesi nedeniyle Bayburt Medya olarak izleme fırsatı bulamayanlar için yayınlıyoruz.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.