200 Yataklı Yeni Hastane Yapımı Hız Kesmeden Devam Ediyor

 • Albümün Tarihi: 5 Nisan 2018
 • Bu Albüm 1071 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Bayburt’ta 2017 yılında yapımına başlanan 200 yataklı yeni Devlet Hastanesi inşaatında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Askeri kışla olarak bilinen alanda devam eden inşaat çalışmalarında sorumlusundan çalışan işçisine kadar düzenli ve hummalı çalışma dikkat çekiyor.

Bayburt ikinci Devlet Hastanesine 2018 yılı içerisinde kavuşmayı bekliyor. Şartnameye göre 2018 yılında tamamlanarak hizmete girmesi beklenen 200 Yataklı 12 kat yapılacak olan Yeni Devlet Hastanesi 55 poliklinik, 12 yataklı klinik, 7 ameliyathane ve 25 yoğun bakım ünitesi yer alacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • BAYBURTLU
  5 Nisan 2018 21:51

  BAYBURTA BİR HASTANE YAPILMASI İÇİN BU KADAR BEKLENMESİ Mİ GEREKİRDİ BU ŞEHİR NEDEN BU KADAR ÖRSELENDİ DİKKATE ALINMADI BAYBURTLU ÇEVRE İLLERE NEDEN GİTMEK ZORUNDA KALDI BU ŞEHRİN MAALESEF KADERİ KARANLIKTIR BAYBURTLUYA HİÇ BİR ŞEY LAYIK GÖRÜLMÜYOR AMA İŞİN TUHAF KISMI BAYBURTLUNUN HİZMETİ TALEP ETMEMESİ YANLIŞLARI BİLE ELEŞTİRMEMESİ ZATEN HERŞEYİ KABULLENDİĞİ İÇİN BUGÜN BU KADAR BERBAT HALDE DİĞER ŞEHİRLERİN GEÇEN ZAMANDA ALDIĞI MESAFEYE VE BAYBURTUN GERİYE GİDİŞİNİ KIYASLAYIN GERÇEKLER ORTAYA ÇIKACAKTIR AYRICA HIZLA YÜKSELİYOR NE DEMEK YA EN ERKEN 2 SENE SONRA BİTECEK ZATEN MİLLETİ ALDATMAYIN BAYBURTLUYA HİZMET EDİLMEDİĞİNİ SÖYLEYİN ÇÜNKÜ BAYBURTA HİÇBİRŞEY YAPILMAMIŞTIR BUNLARI YOK SAYMAYA KALKMAYIN

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.