19 Branşta Spor Kursları Başlıyor

 • Haberin Tarihi: 8 Haziran 2017
 • Bu haber 1191 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
19 Branşta Spor Kursları Başlıyor

Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  her yıl ücretsiz olarak düzenlenen İl Spor Merkezleri  19 branşta spor kursları 29 Haziran tarihinde başlıyor.

Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Ahmet Karslıoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İl Müdürlüğümüz bünyesinde İl Spor Merkezleri Kapsamında 19 branşta, spor kursları açılacaktır. Kayıtlarımız 15 Mayıs 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde yapılacaktır. İl Spor Merkezlerinde  05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlere sporu sevdirerek, onları spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı sağlamak, toplumda spor kültürü oluşturmak ve sporun daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Spor Merkezlerimizin açılışını ise 29 Haziran 2017 tarihinde Merkez Spor Salonunda yapacağız. Tüm çocuk ve gençlerimizi, spor kurslarımıza katılmaya davet ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Hakan
  8 Haziran 2017 10:54

  Bayburt icin devrim niteliginde bir haber…Bu topragin cocugu imkansizliklar icinde gecen yüz yili askin zaman sonra umariz istediklerine kavusur.Spor kurslari deyip gecmeyin, gercekten cok güzel ve cok cok faydali bir organizasyon.

 • BAYBURTLU
  8 Haziran 2017 14:34

  BAYBURT BUNU ÇOK ÇOK DAHA ÖNCEDEN ELDE ETMELİYDİ AMA BUGÜNE KADAR UMURSANMAMIŞTIR BU MEMLEKETİN İNSANINDAN KORKULMUŞTUR BAYBURTLU YAPRASA EN İYİSİNİ YAPAR DİYE AMA BAYBURT BUGÜN HAKKINI EZE EZE ALMAKTADIR ALACAKTIR DA BAYBURT BUNDAN SONRA ÇOK DAHA İYİYE GİDECEKTİR AMA YETMEZ HER TÜRLÜ İMKANDAN YARARLANMALIDIR BAYBURTLU GENÇLERİMİZ

 • Bayburt lu Salih
  10 Haziran 2017 08:54

  Evet takdire şayan bir çalışma, bu çalışmaların öncülüğünü daha önceden Cengiz bey de başlatmıştı, bu günde devam etmesi ve branşların sayısı zannımca arttı bu memnun edici bir gelişme, fakat bu ya döneminde başlayan çocukların eğitim öğretim dönemi başladığı zaman da en iyi bir şekilde devam etmesi ve Bayburt tan her branşta lisanslı sporcu yetişmesi güzel olur, kendi adıma emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.