Kavcıoğlu’ndan HDP Vekillerine Ser İfadeler

 • Haberin Tarihi: 8 Aralık 2016
 • Bu haber 2276 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Kavcıoğlu’ndan HDP Vekillerine Ser İfadeler

AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr. Şahap Kavcıoğlı TBMM’de yaptığı konuşmayı eleştiren HDP Milletvekillerine sert ifadelerle cevap verdiler.

TBMM’de HDP grubuna cevap veren Kavcıoğlu şunları söyledi, “Benim 15 Temmuz asker kılıklılar ifademle neyi kastettiğim herkesin malumudur. Ayrıca gazeteci olarak kastettiklerim, Avrupa parlamentosu ile ilgili aleyhimizde alınan kararlar arefesinde Avrupa televizyonlarında Türkiye aleyhine konuşan , burada da zaman zaman savunan bazı gazetecilerin herhalde lugattaki tanımı hainlikten başka bir şey değildir. Ayrıca yine Milletvekilleriyle ilgili, şuan dışarıda Türkiye aleyhine konuşan ve çalışanlar, Türk askerini şehit eden katillerin teröristlerin, asker cenazesi yerine bu teröristlerin cenazesine gidenler de benim gözümde haindir ve hain olarak kalacaklardır ” diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • sinirhastası
  9 Aralık 2016 17:20

  Sayın vekilim elbette ifade özgürlüğü( !) Var isteğinizi söyle mek hakkıniz. Ama bu tür haberler ile gündemde olmak yerel de seçmeni memnun etmiyor seçmen artık uyandı. Çünkü bayburtlu kendisi ile alakali mecliste bir şeyler duymak istiyor. . Yoksa ulusal gündemin hamuru daha çok su kaldırır diyip oradan tartışmalara devam mı edeceksiniz çıkış yaparak dikkat mi çekmek istiyorsunuz ne olcak bu bayburttun hali mecliste bunları dile getirmeniz daha faydalı olur.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.