İŞKUR Bayburt’ta Çalışma Süresini Uzattı

 • Haberin Tarihi: 30 Kasım 2016
 • Bu haber 1687 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
İŞKUR Bayburt’ta Çalışma Süresini Uzattı

İŞKUR Bayburt İl Müdürlüğü tarafından Bayburt Belediyesinde 6 aylık süreyle çalışan ve süresi dolan işçilerin çalışma süresini 3 ay daha uzattı.

İŞKUR müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre Bayburt Belediyesinde 6 ay önce İŞKUR tarafından çalışmaya başlayan işçiler için 3 ay daha çalışma sürelerinin uzatıldığı belirtildi. Belediyede süresi dolan ve bu haberle tekrar çalışmaya devam edeceklerini öğrenen  işçiler, 3 ay daha çalışmaya devamedecek olmalarından dolayı çok memnun olduklarını belirterek sebep olanlara teşekkürlerini ilettiler.

Alınan bu karar sadece Bayburt Belediyesinde çalışanlar için geçerli.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • sinirhastası
  3 Aralık 2016 00:41

  “İşkur” denilen icat felakettir. hele birde bazı kesimler performans göstermeden maaş alıyor ise bu da sonun bitişi dir. Bizler ilkokulda balık verme balık tutmayı öğret felsefesi ile yetiştirilen bir toplum uz. Ama şu an geldiniz nokta felakettir. İşkur olmaz sa sosyal patlama olur emin olun millet işsizlikten sokağa dökülür. olur, is kur ile işsizlik rakamları aşağı çekilir vs. . İş kur dan maaş alanlar o maaşlar size helaldir. babanızın dede niz in Cumhuriyet kazanımlarının satılması ile oluşan fon lar dan dir. (!) doların 1.8 den 3,5 e olan aradaki fark tir. 1 phone alıp 1 kamyon portakal sevk etmektir. Helal ı hoş olsun para biter ise karışmam ama

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.