Bayburt’ta Başlatılan Doğal Gaz Çalışmalarının Nedeni Belli Oldu

 • Haberin Tarihi: 31 Ekim 2016
 • Bu haber 2503 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt’ta Başlatılan Doğal Gaz Çalışmalarının Nedeni Belli Oldu

AKSA Doğal Gaz şirketi, Bayburt şehir merkezinde yeni faaliyete geçen yerleşim alanlarının gaz ihtiyacını karşılamak için yeni hatlar ve gaz istasyonları yapıyor.

Bayburt şehir merkezinde son zamanlarda  başlatılan doğal gaz hattı kazı işlemleri araç trafiğini olumsuz bir şekilde etkilerken diğer taraftan vatandaşların kafasında soru işaretleri oluşmasına neden oldu.  Şirket yetkililerinden alınan bilgiye göre,  Bayburt şehir merkezinde faaliyete geçen yeni yerleşim alanlarının artması nedeniyle doğal gaz tüketim ihtiyacının sorunsuz bir şekilde karşılanması için yeni hatlar ve istasyonlar yapılıyor.

Özellikle Erzurum yol güzergahı Zahit Mahallesi Çilçil mevkiinde faaliyete geçen yeni konutlar ve yakında faaliyete geçecek olan Milli Eğitim Kampüsüyle birlikte  yeni yerleşim alanları için devam eden doğal gaz hat çekim çalışmaları hava şartlarının olumsuzluğuna rağmen bir an önce bitirilmesi için aralıksız çalışmalar devam ediyor.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 7 Yorum Yapıldı.

 • ismail
  31 Ekim 2016 22:07

  Sahipsız memleket dogalgaz ilk geldigi zaman elli yılı baz alıp yapılsa idi bu sorun olmazdı aksa yöneticileri size hesap soracak belediye başkanı olmadıgından bu yagmurlu havada esnafı madur edip, insanları çamurun içinde gezmesine sebep, trafigi alt üst ettigin için belediye başkanı size plaketinizi verir birde nerde görülmüş asfalt yolun ortasında eşilen yerlere paras pangaras beton atılmasına ne demeli …..

 • etem
  1 Kasım 2016 12:18

  Haberde bahsedilen okulların ve kooperatiflerin yapıldığı bayburtta duymayan kalmadı. Sadece doğalgaz duymamış galiba bütün kazı işi yapanlar yazın kazılarını bitirdi birtek ağa doğalgaz ben istediğim zaman eşerim istediğim zaman yaparım zihniyetinde. Gümüşhaneden bayburttu yönetirseniz böyle kar yağanda tüm yollar caddeler çamur içinde kalır. Ha banane çileyi bayburttlu çeksin derseniz amenna Bayburtlu neyi çekmediki onuda çekmesin.

 • bayburtlu
  1 Kasım 2016 14:07

  Maalesef 5 yıl sonrasının planını, hesabını yapamıyoruz. sonrada çile, masraf,eziyet ne ararsanız var. İşte böyle bir ülkeyiz çok şükür ayaktayız.

 • recep
  2 Kasım 2016 11:09

  Maalesef kazdıkları yerin üzerine asfalt yerine beton dökülüyor yazık

 • omer
  8 Kasım 2016 22:50

  1989 – 2002 eskiden 50 kişi nem alıyordu şimdi 250 kişi ve biraz üzeri nem alıyor ve devam ediyor yanarım Bayburt herşeye EVET diyen devletine ve cumhurbaşkanına sahip çıkan halkı saygısından ve güveninde kusur olmayan hiç bir taviz vermeyen insanına yanarım ağla bayburt bu illetten nezaman kurtaracaksın yeter babadan oğula dededen toruna yönetim anlayışını ve nem alımları silin devletten hükümetten gelen hizmetleri 250 ve biraz fazlası yararlanmasın 80.000 kişi yararlansın uzakta olan köyde yaşayan köylü vatandaşda o gelen paradan ve hizmetten yararlansın.Devletten gelen bütçeye eskiden dedeleri şimdi sıra torunları sözüm meclisten dışarı dedeleriniz mezarda rahat uyumuyor onuda iyi bilin köylünün halkın olan insanların hakkını yemeyi bırakın koltuktan para kazanmayınız oradan insanlara hizmet dağıtılır. Bayburt sırtında haksız kazançları taşıyamıyor halkıda yoruldu kendiside ….YANARIM BAYBURT’dum nezaman yüzün gülecek bu illetten nezaman kurtulacaksın . saygılarımla

 • bihemta
  9 Kasım 2016 18:41

  5 yıl sonrasının hesabını mı yapmıyoruz? Güldürmeyin Allah aşkına ne beş yılı 5 dakika sonrasının planı yok bizim memleketimizde. belediye asfaltı döküp iş makineleri uzaklaşmadan eşilen yer biliyorum ben siz neyin yılından bahsediyorsunuz. güya alt yapı geçen yıl kasım ayında bitecekti sene 2016 aralık oldu hala devam ediyor.

 • laedrî
  15 Kasım 2016 19:45

  Arkadaşlar bu hal yorumsuz!

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.