Bayburtlular İstanbul’da İftar Sofrasında Buluştu

  • Haberin Tarihi: 27 Haziran 2016
  • Bu haber 1383 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburtlular İstanbul’da İftar Sofrasında Buluştu

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen iftar programı Bayburtluları  bir araya getirdi.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin organize ettiği  iftar programına, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Milletvekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Tunceli Valisi Osman Kaymak’ı bir araya getiren iftar programına Bayburt’un yeni Valisi İsmail Ustaoğlu, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Hazar Strateji Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Yavuz, Bayburt AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Bayburt Kültür ve Yardım Derneğimizin Genel Başkanı  Faruk Kılıçaslan, dernek şube başkanları ve yönetimleri, köy dernekleri ve Bayburtlular katıldı.

İftar sonrası,Gaziosmanpaşa Bayburt Dernek Başkanı Mehmet Akşit tarafından Maliye Bakanı Naci Ağbal’a bir tablo hediye edildi.  İftar programı Talha Bora Öge’nin okuduğu şiirler ve Bayburtlu hafızların okuduğu Kuran’ı Kerim ile sona erdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.