Bayburt Tanıtım Filmi Çalışmaları Tamamlandı

 • Haberin Tarihi: 1 Ağustos 2016
 • Bu haber 5020 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt Tanıtım Filmi Çalışmaları Tamamlandı

Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü hazırladığı proje kapsamında “Haydiyin Bayburt’a Haydi” ismiyle başlattığı tanıtım filmi çekimleri tamamlandı.

Bayburt tanıtım filmi çalışmalarını yapan Noma Pozitif reklam ve Tanıtım Ajansı tarafından çekimleri tamamlanan çalışmalar yaklaşık 10 gün devam etti. Bayburt’un bilinmeyen bir çok özelliklerini görüntülerle tanıtacaklarını ve İller bazında iddialı bir tanıtım filmi olacağını belirten İl Kültür ve Turizm Müdür yardımcısı Bekir Kurtoğlu, “Bayburt zengin tarihi ve kültürel değerlere sahip bir ilimizdir. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan bu ilimizi en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz. Bunun için bu tanıtım filmi çalışmamızı Noma Pozitif ekibi ile birlikte tamamlamış bulunuyoruz. Filmimiz tamamlandıktan sonra turizm değerlerimizi daha etkili bir biçimde tanıtma imkanı elde etmiş olacağımıza inanıyorum. Yaptığımız bu tanıtım filmi ile birlikte Doğu Karadeniz’de farklı bir destinasyon oluşturmayı amaçlamaktayız ” dedi.

Yaklaşık bir ay sonra tamamlanacak olan tanıtım filminin çekimlerini tamamlayan Noma Pozitif’in sahibi Sami İşleker, genel koordinatör Güler Aslan, Bayburt’un oldukça zengin turizm ve coğrafya değerlerine sahip bir il olduğunu vurguladılar.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • suat
  2 Ağustos 2016 20:05

  öncelikleböyle güzel projede emeyi geçen bekir bey ve ekibine çok ama çok teşekkürlerbayburt un böylesine çalışkan proje üreten insanların çoğalması dileyiyle

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.