Bayburt Grup Yeni Antrenman Sahasına Kavuşuyor

  • Haberin Tarihi: 8 Ekim 2016
  • Bu haber 1679 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburt Grup Yeni Antrenman Sahasına Kavuşuyor

Bayburt Grup Özel İdare Spor, kendi tesislerinde antrenman sahası yapıyor.

Bayburt Grup Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Hikmet Şentürk; “ Türkiye Futbol Federasyonu Kaynak Kullandırma Fonundan, kulübümüze kazandırılan idman sahası inşaatına başlandı. Şu aşamada Zemin Tesviye tabaka ve kotlandırma çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye Futbol Federasyonunun çim saha yapım, bakım ve onarım işlerini yapan en büyük firmalarından birinin danışmanlığı ile yapımı başlayan antreman sahası, Türk Futboluna, profesyonel liglerde ilimizi temsil eden takımımız Bayburt Grup Özel İdare Spor’a ve şehrimize en iyi hizmeti vereceğine inanıyorum.

Antrenman sahasının kulübümüze kazandırılması aşamasında emeği geçen başta Sayın Bakanımız Naci Ağbal ve Milletvekilimiz Şahap Kavcıoğluna, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Yönetim Kuruluna, Bayburt Grup Özel İdare Spor Kulübü Onursal Başkanı Abdurahman Şentürk ’e, , Bayburt Valimiz İsmail Ustaoğluna, Belediye Başkanımız Mete Memiş’e, AK Parti İl Başkanımız Hakan Kobal’a, İl Genel Meclis Başkanımız Yusuf Elçi ve Yönetim Kuruluna, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve çalışanlarına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze, daha önce Yönetim Kurulumuzda görev yapan yöneticilerimize ve şu an bizimle görev yapan Yönetim Kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.