Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Vali Ustaoğlu’nu Ziyaret Etti

  • Haberin Tarihi: 7 Şubat 2017
  • Bu haber 1017 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Vali Ustaoğlu’nu Ziyaret Etti

Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Vali İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

Bir konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere Bayburt’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Vali İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

Bayburt’ta vereceği konferans öncesinde Bayburt Valiliği’ni ziyaret eden Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’nu buraya gelişinde Vali İsmail Ustaoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş ve İl Defterdarı Davut Karadağ karşıladı. Daha sonra Valilik hizmet binasına geçen Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayarak, Vali İsmail Ustaoğlu ve yanındakilerle birlikte Valilik Makamı’na geçti.

Valilik makamında Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’yla bir süre sohbet eden Vali İsmail Ustaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gün çeşitli programlara katılmak üzere Bayburt’ta bulunan Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’na darbe girişimine karşı verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Vali İsmail Ustaoğlu ve Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu arasında bir müddet devam eden sohbet sonrası Vali İsmail Ustaoğlu, Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’na  ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, çeşitli hediyeler çeşitli hediyeler verdi.

Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’da Vali İsmail Ustaoğlu’na göstermiş olduğu misafirperverlik dolayısıyla teşekkürlerini bildirerek, çalışmalarında başarılar diledi.​

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.