Aydıntepe ve Demirözü’ne Üst Düzey Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 5 Ocak 2017
  • Bu haber 1587 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Aydıntepe ve Demirözü’ne Üst Düzey Ziyaret

Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu Aydıntepe ve Demirözü ilçelerinde çeşitli incelemelerde bulundu.

İlçelerde yeni göreve başlayan Aydıntepe Kaymakamı Selçuk Haskırış ve Demirözü Kaymakamı Ali Erdoğan’a yeni görevlerinde başarılar dileyen Ustaoğlu, ilçelerde devam eden hizmetlerin aksamadan süreceğini belirtti.

Bayburt Üniversitesi Aydıntepe yerleşkesi, Demirözü Meslek Yüksekokulu, İlçe Belediyesi, Sağlık Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi, Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı gibi bir çok kurumu ziyaret eden Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu, daha sonra ilçe muhtarlarının sorunlarını dinledi.

Vali İsmail Ustaoğlu’nun ziyaretlerine, Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İbrahim Ayhan Vural, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Sezayi Er, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, Devlet Su İşleri 225’inci Şube Müdürü Recep Ergen, İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Hancı ve bazı kamu kurum amirleri eşlik ettiler.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.